Make the Kingdom RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make the Kingdom RPGLog in

RPG - Make the Kingdom

Domek na stromě

+2
Morva
Admin
6 posters

descriptionDomek na stromě - Page 2 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Nad jejími argumenty si se smíchem odfrknul, víc totiž nestihnul, Ivy začala totiž opět mluvit. Když vytáhla z pod postele pásek, v duchu vykulil oči. Úsměv mu z tváře zmizel rychle. Okamžitě si přejel po spánku. To, že tam nechal pásek, si vůbec neuvědomoval a nečekal, že by na to Ivy přišla. Neměl to v plánu a teď nevěděl, co říct.* No.. já.. *Chvíli nemohl najít slova. Zhluboka vydechnul a podíval se jí do očí. Viděl její výraz, což ho zamrzelo. Mohl by jí lhát, nikdo o nich nevěděl, Scott však lhaní rád neměl, pokud to nebylo doopravdy nutné.* /Je tohle takový případ? Ale na druhou stranu ona si začala a já nemám potřebu lhát./ O žádnou pomstu rozhodně nešlo. *Nechtěl jí k tomu říkat víc, vlastně ni nevěděl, co by jí měl říct jiného.*

descriptionDomek na stromě - Page 2 EmptyIvy Cooper

more_horiz
Kdybych se viděla, pořád bych věděla, že jsem hezčí než ty! *Zasmála se a vyplazila na něj jazyk. Když si ji začal prohlížet, úsměv jí ztvrdl. Nesnášela tyhle jeho zkoumavé pohledy.* Všechno má svůj důvod. *Řekla jen nakonec s kamennou tváří.* A jde o čtyři minuty. Čtyři minuty! *Zdůraznila poslední větu a zašklebila se na něj.* Mimochodem, když už tady jsme... *Zvedla se z postele a vytáhla zpod ní pásek.* Tohle tady posledně našla Solli. Takže to měla být pomsta? Za Freda? *Lehce posmutněle se na něj podívala. Fredův pásek to nepřipomínalo. Takže to muselo patřit Scottovi, nebo tam měli nějakého vetřelce. O čemž silně pochybovala. Všichni věděli, že domek je jejich. A jak vykoumala od Solli, pravděpodobně se tam lidi báli kvůli Ivy chodit. To ji nemrzelo. V mnoha případech lepší vzbuzovat strach, než lásku ve všech.*

more_horiz
*Začal se smát, její pohled byl podle Scotta velmi zábavný.* Kdyby ses tak viděla! *Když se ho zeptala, proč jsou tady, začal jí studovat tvář. /Má snad pocit, že za tím něco je?/ *Úsměv mu z tváře nezmizel.* Mělo by to mít důvod nebo už se nemůžu soukromě vidět se svou malou sestřičkou? *Ušklíbnul se na ní. Rád si z ní v tomhle směru utahoval. Rozhlédnul se, aby nekoukal jak blb na jedno místo a opět, ne naschvál, si připomněl jeho poslední návštěvu na tomto místě.*

more_horiz
*Na chvíli Ivy opravdu vytuhla sladkým, avšak na její vkus příliš krátkým, spánkem.* Vole! *Zakřičela na Scotta, když ji fouknul do ucha a zbrkle se posadila, až se jí zatočila hlava. Začala se smát. Tohle si s oblibou dělali navzájem. A stejně tak ostatní naschvály. Se smíchem se posadila na postel a podívala se na svého bratra.* Poč jsme tady? *Zeptala se stále rozesmátě svého bratra.*

more_horiz
*Chtěl si s Ivy promluvit, od té doby, co se na rychlo "usmířili" spolu nemluvili. Nevěděl, co od toho hovoru čekat, neměl nic v plánu, jen si chtěl popovídat. Stále měl v hlavě bičování, za který byla Ivy zodpovědná, nevěděl však, co dělat. Nechtěl se znovu pohádat. Také pořád myslel nad sourozenci z Nové Asie a jejich podmínky. Byl rád, že potkal onu princeznu, která mu pomohla přestat řešit vše, co v hlavě měl. Měl pocit, že od té doby, co byla vyhlášená Selekce a přijeli všichni ti zahraniční hosté, byl tu větší chaos, než kdy jindy. Ještě si na to nezvyknul, a to byl pro každou prkotinu, tohle se mu však zdálo jako moc zodpovědnosti najednou. Pomalu se toulal k domečku, opět nehlídal čas, byl zamyšlený a chtěl si předtím udělat pomalou procházku po okolí. Když dorazil k domku a podíval se na něj, vzpomněl si na to, co se tu pro něj odehrálo naposled. Nejdříve se ušklíbnul, pak si však vzpomněl na události, které tomu předcházely a následovaly. Úsměv mu s tváře zmizel. /Měl bych se tím přestat zaobírat/ *Vyšplhal nahoru, kde si všimnul Ivy, která vypadala, že spí. Proto nejtišším krokem, který dokázal, k ní došel a strčil ji hlavu nejblíž k té její, aby jí fouknul s úšklebkem do ucha se slovy:* Spíš?

more_horiz
*Ivy se začala unaveně drápat do domečku. Nikdxy by netušila, že péče o dítě bude tak vyčerpávající. Byla ráda, že může Solli nechat alespoň na chvíli u jedné ze služebných. Scott totiž svolal sourozenecký meeting v domku. Ivy měla dvě teorie, o co může jít. Prní byla, že chce Scott probrat jejich 'výlet' do Asie. Druhá byla ta horší. Že s ní chce probrat bičování nejmenovaných strážných a to, že za to může ona. V tu chvíli by se musela připravit na miliardu keců o zodpovědnosti a podobných kravinách, na což teď vážně neměla náladu ani energii. Vysápala se do doku a lehla si tam na postel. Věděla, že její bratr nepřijde včas, jako koneckonců nechodil nikdy, a ona má teď čas klidně na šlofíka. Překulila se na bok a zavřela oči.*

more_horiz
*Když Solli podklouzne noha, pokusí se ji zachytit. Ale neúspěšně.* V pohodě? *Zeptá se, ale nečeká na souhlas.* Tak pojď. Usteleme ti jako princezně. *Řekne a mrkne na ni. Usoudila, že její plán bude muset zatím počkat. Nechtěla ji tam mít vyděšenou a už vůbec ne brečící. Chytí ji jemně za ruku a vydá se s ní směrem k paláci. Vypadá to sice, že dívku každou chvíli neunesou nohy, ale Ivy i tak pokračuje v cestě, v podstatě si nevšímaje tohoto nepodstatného faktu.*

descriptionDomek na stromě - Page 2 EmptySollielle Vesper Alvarez

more_horiz
*Opatrně k ní natáhne ruku, když se bojí slézt dolů, kyž ví, že jí nic jiného nezbude, ale trochu jí uklouzne noha a ona to nakonec z menší výšky zahučí do trávy. Je bledá strachy, protože to byla věc, kterou opravdu nečekala, a pak se jen tiše začne třást. Hlavně když začne mluvit o jejím tatínkovi. Nechce ji, bojí se jí.*

more_horiz
K večeři. *Odpoví na dotaz a pokývá významně hlavou.* Tak co děláš. Dej mi ruku. Čeho se bojíš? *Zeptá se jí naléhavě a dále dole pózuje s nastavenou rukou.* Můžeš být v klidu. Nic ti neudělám. Mám to zakázaný, jinak bych skončila jako tvůj fotřík. Možná hůř. *Zavrčí a povzdechne si.* /Přísahám, že za tohle toho Jaspera zabiju./ *Rozhodla se, že tohle už mu jen tak nepromine.*

descriptionDomek na stromě - Page 2 EmptyRe: Domek na stromě

more_horiz
K večeři? *Zamumlá tiše a znovu se stáhne k zemi, než se konečně rozhodne vylézt z domku. Podívá se na její ruku a zavrtí hlavou, bojí se na ni sáhnout, protože vidí její nechuť. Má z ní strach, že by ji shodila, že by ji zničila. Zkousne se do rtu a sedne si na kraj, než začne opatrně pokládat nohu dolů. Třese se víc jak rosol.*

more_horiz
Protože jsi roztomilá a čarodějnice mají rády roztomilé děti. *Měl to být kompliment? Těžko říct. Ona totiž ani Ivy si tím nebyla jistá.* Klid. S tátou se brzo uvidíš. Co nejdřív doufám... *Zavrčí poslední větu a zastaví se, když má Solli problém slézt.* Pojď dolů. *Zkusí to nejdřív po dobrém a následně jí podá ruku. Celé to provádí s otráveným výrazem. Znechucená byla už jen z toho, že se toho vyděšeného usplánka musí vůbec dotýkat. Představa, že s ní spí v pokoji, třeba se počurá, nebo bude mít noční můru, přinášela noční můry spíše Ivy.*

more_horiz
Proč? *Zakoktá se a nalepí se na zeď, jako kdyby se chtěla od Ivy držet co nejdál, a pak se tiše roztřese, jako kdyby najednou byla na severním pólu.* Já chci tatínka zpátky. *Zamumlá tichounce, když jí řekne, poč je tak zamlklá, a jen povytáhne obočí. Teď si díky ní málem nadělala do kalhot, a má mluvit?! Tak namísto toho jen pokrčí rameny a sklopí pohled k zemi. A pak jen souhlasně přikývne a pak začne pomalu vylézat z domku. A když se chystá lézt dolů, začne se třást. Bojí se tam dolů, protože se musí podívat dolů, a z toho má strach. Přitáhne si k sobě panenku.*

more_horiz
Měla bys. Víš, že čarodějnice jí děti, které nejsou s rodiči? Ty by jsi jim věřím moc chutnala. A také zaklínají. Dokáží tě proměnit třeba v brouka, aby tě lidi zašlápli. *Jala se děsit Solli a započít tak její plá.* A to jsi pořád tak zamlklá? *Nevydrží to už Ivy a rozhodí rukama. Chtěla si s tím dítětem povídat. Možná jednoho dne přijít na dobrý vztah. Ale ta malá potvora to neustále stáčela spíše druhým směrem. nehledě na to, že Sebastian má teď u Ivy pořádný vroubek, na který se nezapomíná a ze kterého jen tak nevybrousí. Začala pozorovat pomalu zapadající slunce. Normálně by yla vzhůru a lelkovala v domku ještě dlouho, ale teď měla na triku toho caparta. Rozhodla se ji tedy jít ubytovat a rovnou rozjet její plán.* Půjdeme už do pokoje. *Nebylo na tom ani zbla otázky. Byla to jasná oznamovací, možná zčásti až rozkazovací, věta. Začala tedy slézat z domku.*

more_horiz
*Podívá se na ni, když jí řekne, že jejího bratra musí poznat, a jen mírně pokrčí rameny.* /když to říká. Ale pochybuju, že bych se s ním viděla, než tátu zase uvidí. A doufám, že to bude co nejdřív./ *Bojí se v její přítomnosti mluvit nahlas, protože z ní měla vždycky strach. Že jí i občas tu čarodějnici, se kterou ji strašil tatínek, připomíná. Ale to jí nemůže říct nahlas, nebo se stane něco ošklivého. Pak se jen otočí znovu na vévodkyni, když se jí zeptá na to, jestli se bojí čarodějnic. Malinko jí zacuká brada, jako kdyby se snažila zadržovat pláč, a jen mírně kývne, jako by říkala, že ano.*

more_horiz
Musíš Scotta poznat. Je moc fajn. /Když se zrovna nechová jako debil.../ *Pronesla doufaje, že se jí možná podaří přehodit hlídání Solli na něj. I když tomu sama nevěřila.* Máš hezkou panenku. *Usměje se nuceně, když se snaží udržet ještě nucenější konverzaci. Když však malá promluví o čarodějnici údajně žijící v domečku. Úsměv zmizí. Na jednu stranu to Ivy lichotí. Vždy chtěla být čarodějnice. S jejím zájmem o irskou mytologii k tomu neměla příliš daleko. Ale měla dojem, že dívčino otec to myslel úplně jinak. A to jí tvář na moment zkřivilo vztekem. Ale jen tak rychle, aby to Solli neviděla. A tak se jen usmála, jako by jí to bylo fuk.* Čarodějnice? Tak vidíš, že od toho mám daleko. *Měla ale v plánu toho využít.* /Chtějí čarodějnici, dostanou čarodějnici./ *Ušklíbla se v duchu a začala plánovat. Středověká éra byla pryč a ona se nemusela bát, že jí za to nechají upálit. V hlavě se jí rodil plán ďábelštější, než kdy předtím. Ale potřebovala nějak nahnat čas na jeho uskutečnění.* Bojíš se čarodějnic? *Zeptala se zatím tajemným tónem hlasu. Měla v plánu to děvče pořádně navnadit na to, to mělo teprve přijít. A v duchu už si psala poznámku, že jejímu otci tohle nikdy nezapomene. Kdyby jí pak nemusela hlídat déle, nechala by ho zbičovat podruhé.*

more_horiz
*Když jí pásek vezme z rukou a hodí ho na postel, jen zmateně zamrká. Proč se válel na zemi? Kdyby neměla v pokoji uklízečku, měla by tam taky takový bordel? Musí tu, co jí uklízí pokoj, poznat, aby ji pochválila. A když vévodkyně zmíní svého bratra, jen nakrčí obočí, nikdy ho osobn neviděla. Nebo ne aspoň tak, že by opravdu stála před ním. Tak jen pokrčí rameny a podívá se z jednoho z oken, než se zvedne a s panenkou v náručí k němu přijde. Vyhlédne ven a povzdechne si. Taky by se jí něco takového líbilo.* Tatínek říkal, že tu žije čarodějnice. *Hlesne tiše, aniž by se na vévodkyni podívala.* A já se bála. *Zamumlá poté, ale pak se jen obejme rukama, jako by jí už nic dalšího říct nechtěla.*

more_horiz
*Když se Solli zatvářila příjemně překvapeně, Ivy se opravdu upřímně usmála. Na ten domek byla opravdu pyšná. Když si však Solli sedla na pásek, na který se i zeptala, úsměv jí na rtech ztuhl. Přemýšlela, jak z toho ven. Navíc nedokázala rozeznat, zda byl vůbec Fredův, či Scottův.* To tu musel nechat můj bratr. Asi tady usnul, tak se převlékal do pyžama. Znáš Scotta? *Pokusila se rychle změnit téma ale snažila se, aby to nevyznělo moc naléhavě. Vzala si od Solli pásek,zvedla ruce nad hlavu a položila ho na postel za nimi.* A líbí se ti tady? *Znova se na ní usměje. Snažila se zapomenout na skutečnost, že to dítě ignorovalo smrt jejího otce. Snažila se to neřešit, ač ji to naštvalo.*

more_horiz
*Když jí Ivy řekne, jak jí to je líto, neví, jak na to správně reagovat. Není zvyklá od někoho slyšet lítost, vlastně ani nikdy neměla proč, protože ačkoli tu žije celý život, jediný člověk, kterého tu má, je její otec. A člověk, kterého zná a nebojí se ho, je Ivyn bratranec. To je dost málo na to, aby si zvládla vypěstovat nějaké sociální chování.* Já vím. *Řekne tiše radš namísto toho, když se zmíní i o smrti jejího otce. Věděla to, ostatně jako všichni, protože se kvůli tomu jelo jinak než podle rozvrhu. A když ji dostane k domku na stromě, zamrká. Věděla, že tu někde takový stromek je, viděla ho občas, když se procházeli s otcem, ale nikdy tak blízko. Její tatínek jí říkal, že tam žije čarodějnice. Když ale namísto toho uvidí útulný domeček a uvnitř žádnou pec na neposlušné děti, jen zamrká. Když si sedne na jedno místo v rohu na zemi, polekaně trochu nadskočí, protože si na něco sedla, a pak se natáhne pro něco, na co si omylem kecla. Vytáhne si zpod zadku dlouhý černý pásek. Zamrká, protože vypadá jako jeden z těch, co nosí i její otec, a pak ho ukáže Ivy.* Proč tu je? *Zeptá se jí tichounce, jako by se bála, že ji rozzlobí.

more_horiz
Sakra.. *Zakleje potichu, když se Solli zmíní o smrti její matky.* /No to jsem si to zavařila.../ To mě moc mrzí... Mně taky umřel otec... *Řekne sklesle a povzbudivě se na dítě usměje. Musela jí dát najevo, že v tom ta malá není sama. Ale v duchu se nad tím jen ušklíbla. V téhle době ztratil každý někoho. A ač věděla, jaká taková ztráta může být, svůj pravý soucit s tím spratkem vyjadřovat nemusela. A nechtěla. To už se před nimi na stromě vyloupl domek ze světlého dřeva. Pobídla Solli, ať leze nahoru a sama lezla za ní. Nahoře rozsvítila síť lampionků a tím se ozářil poměrně velký, útulný prostor. Ještě před rozsvícením však Ivy stihla kopnout pod postel oblečení, které tam bylo po jejím úletu s Fredem. Doufala, že si toho Soll nevšimla, protože tohle vážně nechtěla vysvětlovat.*

descriptionDomek na stromě - Page 2 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Koukne na něj a sedne si* Ty si dej a klidně to sněz všechno. Já radši půjdu nebo mi bratr udělá problém a nedostanu se na ples. *uchechtne se a začne se oblékat. Pak se na něj otočí a políbí ho dlouze na rty.* Pokud budeš chtít přijít ke mě do pokoje, tak můžeš. Nechám ti odemčeno hm? *mrkne na něj a rychle odběhne pryč.*

more_horiz
Jsem rád, že to bereme stejně. *Pověděl jí popravdě.* Ale chápu a souhlasím. Ale už jsem ti říkal, že mi nemusíš děkovat. *Podíval se jí do očí a následně se také rozesmál.* Dáme si to liči? *Zeptal se, jelikož měl doopravdy hlad.*

more_horiz
*Usměje se nad jeho slovy a přitulí se k němu spokojeně.* Vím, že tohle je nezávazný a možná si to párkrát nezávazně zopakujeme, ale stejně to není úplně bez citů.. Chápeš jak to myslím. Jsme přátelé i po těch letech a je v tom vášeň a ne jako u ostatních, kdy se spolu vyspíte a nazdar. *zamručí a pak vydechne* Děkuju.. *šeptne a tiskne se k němu. Pak se zasměje.* Jo užila a nepochybuju, že ty sis to taky užil. *mrkne na něj s úšklebkem.*

more_horiz
*Svou ruku nastavil tak, aby to bylo příjemné oběma, a hned jak mu byla dostatečně blízko, začal ji škrábat po zádech. Byl rád, že to bere nezávazně.* Znám tě. *Přikynul.* Neboj se, jsem tady a nikam nemizím. *Usmál se na ní.* Ale myslím si, že ty se zneužita cítit nemusíš. /Myslím si, že je to většinou naopak./ A ano, city doopravdy máš. *Souhlasil s ní, sám si toho byl vědom.* A za to jsem rád. *Ale byla pravda, že Scott začínal mát hlad, jelikož tu předtím proseděl docela dlouhou dobu a byl bez oběda.* Tak doufám, že jsi si to užila. *Spíše než otázka to bylo konstatování, proto se taky ušklíbnul a druhou rukou si projel vlasy.*

more_horiz
*Trochu ji zamrzelo, když mlčel, ale pak se pousmála a nadzvedla se, aby jí mohl dát ruku pod hlavu. Trochu se k němu přitulila a vydechla. Byla ráda, že tu s ní zůstal. Nelitovala toho, že se spolu vyspali a vlastně spíš čekala, že ji teď pošle někam a zmizí. Naštěstí to neudělal... Povzdechne si po jeho otázce.* Znáš mě, Scotte.. Víš, že nemám nic proti nezávaznému sexu.. Ale nenávidím, když ta osoba hned po sexu zmizí. Nenávidím to. Cítím se pak tak nechutně zneužitá.. Celý ten nádherný pocit ze sexu zmizí. Nechtěla jsem, aby si mi to udělal i ty. Můžu být pomstychtivá mrcha, ale city nějaký ještě mám... *mluvila tiše. Skoro jako, kdyby pro ni bylo těžké tohle přiznat. A ono vlastně bylo. Však se jí vždy Scott může vysmát a to by mu pak asi i ublížila..*

more_horiz
*Jak jejich tempo nabíralo na rychlosti, byl velmi blízko, poslední zlomový okamžik pro něj byl, když cítil, jak se Daenerys udělala, a tím se zároveň stáhla. Proto stačilo pár dalších dosednutí, aby i on dosáhl svého orgasmu. Zhluboka se nadechoval a vydechoval, měl pocit, že srdce mu vyskočí z hrudi, ale nic z toho pořádně nevnímal, všimnul si toho teprve poté, co se vedle něj Dae lehla. Podíval se na ní opět překvapeně. Taková slova od ní doopravdy nečekal. Chvíli přemýšlel, co říct.* Nikam nejdu. *Oznámil jí a jako důkaz se jí pokusil dát ruku pod její hlavu, musel však počkat, dokud se nenadzvedne, aby se mu to mohlo povést.* /Co tím teď myslela? Nemyslela si snad, že../ *Svou myšlenku nedokončil, jen si zakroutil hlavou. Byl zvyklý netrávit čas s ženami, se kterými něco měl, potom, co se s ním vyspaly. U Daenerys to bylo ale jiné, jako většina věcí s ní spojená, proto se s ní se rozhodl udělat výjimku. Sám ani nevěděl, zda by se mu chtělo odcházet, líbila se mu ta atmosféra, kterou si tu spolu vytvořili.* Děje se něco? *Zeptal se jí, aby přišel na důvod, proč ho chce mít teď u sebe.*

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum