Make the Kingdom RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make the Kingdom RPGLog in

RPG - Make the Kingdom

Květinový tunel

5 posters

descriptionKvětinový tunel - Page 2 EmptyChelsea Kei

more_horiz
*Poté, co ta holka zahodila svou knížku leknutím, začala se Chelsea potichu smát.* To já se omlouvám, měla jsem takovou reakci potom všem očekávat, měla jsem o sobě dát vědět dříve. *Stále se usmívala. Chtěla jí říct, ať se s pozdravem tak nenamáhá, že je to zbytečný, ale uvědomovala si, že tu holku nezná, a že nevěděla, komu všemu by to mohla říct.* Jsem Chelsea, Chelsea Kei, jedna z účastnic. *Prohlédla si holčinu naproti.* Ráda tě poznávám Alciellë MCGeary. *Podívala se směrem do křoví.* Myslím si, že ti dlužím pomoct při záchraně tvé knížky v támhletom křoví. *Ukázala na místo, kam kniha spadla a opět se uchechtla.*

descriptionKvětinový tunel - Page 2 EmptyRe: Květinový tunel

more_horiz
Jelikož jsem byla začtená a hlavinkou naprosto jinde, neslyšela jsem kroky, to mě posléze donutilo se zamyslet nad tím, že kdyby mě chtěl nějaký rebel podříznout ani bych netušila odkud to přišlo. Nicméně reakce na neočekávaný podnět způsobila můj výkřik výskok azahození knížky do nejbližšího keře. "A ahoj...já se omlouvám nečekala jsem tu tak pozdě dnes nikoho." Nevěděla jsem kdo dívka je tak jsem pro jistotu udělala pukrle. Usmála jsem se na ni nesměle a doufala, že mi napoví kým je. "Alciellë MCGeary, švadlena k vašim službám lady." dodám pro jistotu, nechci být zas popotahovaná kdyby šlo o nějakou rozmazlenou komtesku, co mě minule udělala problím protože jsem jí špendlila šaty a malinko jí píchla.

descriptionKvětinový tunel - Page 2 EmptyChelsea Kei

more_horiz
*S úsměvem vykročila na toto místo, kde se musela okamžitě rozhlédnout. Nevěděla, co se sebou. Ještě nějakou dobu zpět jí nebylo dobře, a nyní měla spousty energie, snažila se najít způsob, jak by jí využila. Chvíli se procházela, kytky ji tedy moc nezajímaly, šlo hlavně o tu atmosféru, a taky o to, že se pohybovala. Po nějaké době si však všimla postavy. Rozhodla se jít blíž, aby si všimla, že se jedná o holku, co si čte.* /Nemám jí nechat být? Taky nemám ráda, když mě přitom někdo ruší./ *Chelsea ale měla spousty energie, její společenská stránka vyhrála.* Ahoj, co čteš? *Nikam si nesedala, jen k ní došla. Nevěděla, zda jí ta holka hned nevyhodí.*

more_horiz
Dnešek byl traumatizující, rebelové napadli sál při slavnostním plese. Princ a další lidé byli pobodaní. Já tou dobou byla v práci a doslechla jsem se o situaci až když jsem zaslechla výkřiky a přiběhla mistrová. Je to strašné. Proč lidé, kteří mají různé názory nesednou k jednomu stolu a neřeší to? Proč musí ubližovat? Tohle jsem nikdy nechápala, boj o moc, o převahu, však jsme všichni ze stejného těsta. Bylo mi do breku a bála jsem se. O sebe samozřejmě taky, ale i o ostatní. První co jsem musela zkontrolovat je, zda je Beatrice v pořádku, ukázalo se, že tam nebyla a obě jsme si sedly a dvě hodiny povídaly o té hrůze co se stala. Pak musela jít a já se rozhodla najít svoje oblíbené místečko a vzala jsem si knihu, kterou jsem se uklidňovala. Malá země, kouzelný román z Irska, abych přiznala moje země mi chybí a moc, ale není kam se vracet. Sedla jsem si na jednu vzdálenější lavičku v květinovém tunelu, hodila si nožky pod sebe a začala číst.

descriptionKvětinový tunel - Page 2 EmptyAndreas Harald Bernadotte

more_horiz
*V pití alkoholu byl mistr. To o něm bylo tak nějak známé. Když byl ještě korunní princ vymetl snad všechny bary a bordely ve Švédsku. No od té doby co se stal králem spíš ženy chodili za ním. Občas to byla služebná, občas dcera nějakého rádce a občas nějaká zahraniční princezna. Nikdy mu to nemohl nikdo vytknout. U princezny Skyler zvolil metodu opít jí a pak teprve vzít do postele. Proč? Protože se jednoduše nudil a Fred asi pracoval na spojenectví s Illéou.* Tak asi vzhůru do baru ve sklepě.*Pousmál se a společně zamířili do paláce a následně do baru.* Radši víno nebo tvrdej? *Zeptá se jí při cestě.*

descriptionKvětinový tunel - Page 2 EmptySkyler Saetre

more_horiz
*Jeho strohá odpověď a následný vtip ohledně zvířat ji přišli zvláštní. Alespoň se na to usmála se, naučený úsměv měla zmáknutý k nepoznání.* /Alespoň to se na to snaží zareagovat./ Nemám namířeno nikam. *Podívala se směrem k svého foťáku, myslela si, že si na uklidnění udělá hodinku focení.* Flašku? *Podívala se na něj a přeměřila si ho pohledem. Věděla, že mužům připadá atraktivní, znala jejich finty. Tedy alespoň si to myslela.* /Panebože, mně se nechce, co když se něco stane, nejsem tu ani chvilku!/ *Zakřičela v duchu panikou. /Musíš, jsi tu, abys utužovala vztahy, sice hlavně s Illeou, ale krále sousedské země nemůžeš jen tak odmítnout!/ *Zařvala na sebe v duchu. Věděla, že pro dobro všech by to měla přijmout. V duchu si povzdechla.* Můžeme zkusit najít něco k pití. *Stále se usmívala a přikývla.* /Třeba se mi povede opít jeho, to by byla sranda./ *Zasmála se ve své mysli.* Určitě tam nebude tolik lidí. *Souhlasila s ním.*

more_horiz
*Nebyl žádný milovník přírody a podobných věcí. Tohle ho zkrátka nikdy moc nebralo.* Zvířata jsou fajn. Teda pokud nemají hlad a nechtějí někoho sežrat. *Zavtipkuje,* V takové chvíli je lepší se zdekovat dost rychle.*Připomnělo mu to jeho návštěvu Arábie kdy po něm skočil nějaký naštvaný chřestýš.* A kam máš namířeno teď? *Zeptá se a v hlavě si vypočítává plán jak ji opít nad pár skleničkami.* Dovnitř do paláce, nebo do města? *Poušklíbne se.* Co takhle vytáhnout flašku z baru. Ted tam bude daleko míň lidí než na té welcome párty.*Podívá se na ní a je zvědaví zda mu na tohle kývne.*

more_horiz
*Na jeho poznámku o jméně nijak nereaguje.* /Naznačuje mi tím, že nemám severské křestní?/ *Celkově jí překvapilo, že věděl, kdo je, ale tohle bylo čekané. Mělo to důvod, proč tomu tak je, že se tak Sky jmenuje, ale Skyler s tím měla problémy častěji, než by si přála. Opět se rozhlédla po okolí* Květiny mě také, teda taky moc nezajímají. Mám ráda přírodu, ale spíš lesy a stromy, zvířata. *Přikývla.* Jen jsem dnes nechtěla tak daleko. *Vysvětlila mu svojí přítomnost a uchechtla se.* Takže úplně jiný to asi není. *Zasmála se a svůj pohled opět přesměrovala na krále*

more_horiz
*To že Skyler zastihl v nějakém zvláštním a nepřipraveném rozložení mu nijak nevadilo. Věděl že ženy dokáže rozházet spousta věcí. Včetně náhlého setkání s cizincem, ještě když byl k tomu všemu král. Pozasmál se nad poznámkou ke květině. Zrovna tahle princezna nevypadala moc křehce. Ikdyž spousta princezen nebyly žádná křehká kvítka.* Andreas. *Taky jí potřese rukou.* Typicky severské jméno. *Poušklíbne se na ní. Andreas byla spíše taková švédská verze Andreho a taky mu Andre spousta lidí říkalo.* Upřímně já kytky nemusím a nikdy jsem se o ně nezajímal a sem jsem se dosatal vlastně náhodou. *Pokrčí rameny.* Květinové tunely nejsou to co bych miloval. *Podívá se na ní.* Ty to budeš mít jinak. *Sjede jí pohledem*

more_horiz
*Celého si ho prohlédla, nevypadal jako ten typ člověka, co se jde jen tak projít po nějakém květinovém tunelu. Byla však pravda, že ona tak také nevypadala.* To bych si k ní nikdy nedovolila. *Zakřenila se a lehce zakývala hlavou ze strany na stranu. Nevěděla, co to plácala, ale zastihl ji ve nepřipravenou a v citlivém rozpoložení. I z toho důvodu svolila k neformálnostem, jindy by si to nedovolila, mohlo by to znamenat potíže.* Inu dobrá, souhlasím. V tom případě jsem Skyler. *Natáhne k němu ruku s úsměvem na tváři, aby si s ní mohl zatřást.* Co tě tedy přivádí k takovému množství kytek? *Tentokrát to byla ona, kdo zvedl jedno ze svých obočí,
poté se rozhlédla kolem, aby tomu dodala na důraz.*

more_horiz
*Princeznu Skyler už někde párkrát zahlédl. Nakonec Norové byli jejich sousedé a stejná rasa jako Švédové a seveřani jsou všichni podobní. Princeznu uviděl v zahradě jak nadává na nějakou kytku a u sebe má svůj foták.* /Že by jí hráblo./ *Pomyslel si v hlavě, ale nahlas to neřekl.* Jo tak květina dráždí. *Pozasměje se pobaveně nad tím že květina dráždí.* Jenom jestli nedráždíte vy ji. *Ušklíbne se a podívá se na kytku. Nikdy ho květiny moc nezajímali a nevěděl jaká je jaká, kromě těch pár základních.* Jo já vás taky princezno Skyler. *Pousměje se na ní.* Ty formálnosti můžeš klidně zahodit. Já si na ně nepotrpím a hádám že ty taky ne. *Vytáhne obočí.*

descriptionKvětinový tunel - Page 2 EmptySkyler Saetere

more_horiz
*Když na ní někdo promluvil, leknutím sebou lehce trhla. Nikoho tu nečekala. Otočila se směrem, odkud na ní někdo promluvil. Věděla, kdo to je. Král Švédska. Nevěděla však, jestli on ví, kdo je momentálně ona. Vždy, když doma přijel někdo významný, se zdekovala i se svým foťákem, který měla při ruce i tentokrát. Nečekala od něj takovou poznámku, a okamžitě vychrlila na svou omluvu:* Já za to nemůžu, že mě ta květina prostě dráždí! *Přičemž ukázala na jednu rozkvetlou a sytě červenou. Nebylo to skutečné rozhořčení, usmívala se celou dobu, než si uvědomila, že takhle by mluvit neměla.* Jinak váš zdravím, králi Andreasi. *Pokynula mu hlavou. Pokusila se o to, aby to nakonec vypadalo formálně, nebyla si však jistá, zda to šlo již zachránit.*

more_horiz
*Místo welcome párty se radši zdekoval do baru. Jeho bratr si zdrhnul do zahrad s nějakou illejskou vévodkyní. To mu bylo celkem jedno. Fred byl dospělí a ikdyž tropil kraviny tak mu to nemohl vyčítat on je dělal taky. Procházel květinovým tunelem a uviděl princeznu z Norska. Někde už jí viděl* Normálně nadáváš květinám. *Ušklíbne se na ní.* /Vážně šílené, ale to všichni seveřani./ *Podíval se na pár květin ale na žádné nezdržel svůj pohled dlouho.*

more_horiz
*Původně nechtěla vycházet ven z pokoje, chtěla jet domů, jelikož ta welcome party pro ni byl propadák a on se styděla. Sestra tohle měla vždycky malíku, pro ní to byl těžký začátek. Začala ji trošku vyčítat, že onemocněla v tak závažnou dobu.* *Už během rána ji to však v pokoji přestávalo bavit, a tak se odpoledne, aby si pročistila hlavu, vyrazila alespoň do zahrad, že stráví čas na čerstvém vzduchu na místě, kde pravděpodobně nikdo nebude. Nakonec se však na poslední chvíli rozhodla pro květinový tunel, jež jí fascinoval.* /Kdo by totiž chodil do květinového tunelu, když jsou tu zajímavější místa, no ne?/ *Zhluboka se nadechla, až vycítila pyl z rostlin, který jí pošimral v nose, a tak si kýchla. Hned na to se natočila, na nejbližší květinu, na kterou se okamžitě zamračila.* Beztak za to můžeš ty. *Pověděla pobaveně.*

descriptionKvětinový tunel - Page 2 EmptyKvětinový tunel

more_horiz
Květinový tunel - Page 2 233e2f10

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum