Make the Kingdom RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make the Kingdom RPGLog in

RPG - Make the Kingdom

Zahrady paláce

+2
baru
Admin
6 posters

descriptionZahrady paláce EmptySollielle Vesper Alvarez

more_horiz
*Když se vévodkyně zmíní o tom, kde je její mamka, na chvilku se zastaví. Nechce jí o tom povídat, když o její rodině nic neví a ani vědět nechce, ještě když se všichni ze zámku chovají tak hnusně, ale pak nakonec promluví, když ji následuje zahradami dál. Moc sem sama nechodila a s tatínkem měli vyšlou jednu cestu, takže moc neví, kudy by se měla vydat, aby se zvládla vrátit v pořádku do hradu.* Umřela. *Zamumlá tiše a ani se na Ivy nepodívá. Pohled stáčí spíš dolu na výhled na to malé městečko.*

descriptionZahrady paláce EmptyIvy Cooper

more_horiz
Kde máš vlastně maminku? *Zeptala se s úsměvem na dotaz, který ji ani úplně nezajímal. Ale nechtěla, aby stála řeč. Musela si tu malou nejdřív nějak získat. Navíc jejího otce tak nějak znala. Spíš od vidění. Ale o její matce nikdy nic neslyšela. Celkově o Soll zatím nic neslyšela, což bylo zvláštní, protože to bylo v podstatě jediné dítě v paláci. Rozhodla se malou vzít do domku, který měla se Scottem. Myslela, že se jí to tam bude líbit a Ivy zoufale potřebovala holčiččinu důvěru. Jinak to s ní neměla šanci vydržet a nepřežila by ani jedna.*

descriptionZahrady paláce EmptySolielle Vesper Alvarez

more_horiz
*Tiše se po bomu vévodkyně vydá do zahrad. Chodila sě ráda, hlavně s tátou, když měl volno, protože jí pletl věnce do vlasů a hráli si na to, že je princezna jejich malé rodinky. Od ní nevěděla, co má čekat. Bála se, protože si furt nebyla jistá, co se bude dít. Bude se s ní bavit? Bude ošklivá? Ublíží jí? Trochu zpomalí, aby šla chvíli za ní, protože ačkoli si uvědomuje, že ona teď hlídá ji, neměla by jí stát tak pod nohama. U lidí, které měla ráda a kteří měli rádi ji to nevadilo, to jí říkal táta. Alw byl to jen on a Dan? Nebo i někdo jiný? V ruce žmoulá panenku.*

descriptionZahrady paláce EmptySebastian Alvarez

more_horiz
*Povzdychl si a přikývl.* Ano, vaše výsosti. *Narovnal ramena a šel vzpřímeně. Pak se ale zamračil, vůbec se mu to nelíbilo. Jeho dcera není žádná věc, s kterou by někdo mohl trestat ostatní.* Omluvte mě, vaše výsosti, musím se vrátit na službu. *Uklonil se a rychlým krokem se vydal zpět na místo, odkud přišel. Dnes večer to někdo nebo něco schytá, protože Seb zuří.*

descriptionZahrady paláce EmptyJasper Colin Stuart Schreave

more_horiz
*Povytáhne obočí. Nečekal, že ji začne tak vehementně bránit, ale brát mu to nebude.* Takže vezmeš i její trest? *Zeptá se. A pak se u poznámky o dítěti uchechtne a pokračuje v cestě.* Protože i moje sestřenice udělala chybu, potrestám ji a sám se zbavím problému, co dělat s tvým dítětem. Po dobu, co nebudeš chodit, se o to dítě bude starat vévodkyně Ivy.

more_horiz
*Nijak před princem nezareagoval, ale nejradši by z něj vymlátil duši.* Vaše výsosti, strážkyně Frostová za to ale nemůže. Donutil jsem ji, aby vévodkyni pustila, protože se mi zdálo, že ji držela moc silně..proto utekla. Strážkyně Frostová dělala svou práci dobře. *Mluvil bez emocí, i když lehce naléhavě, nechtěl, aby ona byla potrestaná. Nesnáší ji, ale tohle jí nepřeje. Když pak nazval jeho dceru spratkem, napnul se a zhluboka se nadechl, aby princovi nic neudělal.* Ano, vaše výsosti.

more_horiz
*Při jméně druhé ze strážkyň otočí hlavu.* Dobře, protože vím oba dva, kdo jste tam byli, můžu potrestat oba dva. Oba dva třicet ran dnes večer. *Pak se znovu otočí a vykročí.* Kdybys její jméno neřekl, slíznul bys to jenom ty. *Pokrčí rameny jen tak mimochodem a pak prohodí.* Ten spratek, co lítá po zámku, je tvůj?

more_horiz
*Při slově poprava polkl a dal ruce za záda, aby princ neviděl, jak svírá ruce v pěst. Třicet ran bičem se dá zvládnout, hlavně že se bude moct postarat o jeho dceru.* Strážkyně Frostová..Kirstine Frostová. *Řekl její jméno a podíval se do země. Teď jí hodně dluží za to, že mu zachránila Solii.*

more_horiz
Přesně tak, protože mám ale milosrdnou náladu, nebude to poprava, jak jsem plánoval, ale zbičování. Třicet ran bičem, přede všemi obyvateli dvora. *Pak po něm loupne očima.* Pokud mě ale paměť nešálí, hlídali jste je dva, že? Kdo byl ten druhý člověk? *Zeptá se ho a pak se znovu pomalým krokem vydá kupředu.*

more_horiz
*Na otázku neodpověděl, měl pocit, že je spíš řečnická. Taky měl vztek, vždy byl vzorný strážce a zrovna nějací dva nadrženci ho budou stát možná i život. Když se princ rozešel pryč, chvíli jen stál, ale pak se pomalu rozešel za ním.* Že to pro mě nedopadne dobře. *Připomněl mu a začal myslet na Solii. Co s ní bude, když se jemu něco stane. Kdo se o ni postará.*

more_horiz
Na to, že máš být strážce a chránit královskou rodinu před oststními, jsi opravdu špatný. Víš o tom? *Zeptá se ho a otočí se k němu zády, než se pomalu začne rozcházet opačným směrem než šl původně. Nebo než stál strážce.* A víš... *Začne po chvíli.* Co jsem ti řekl, že musíš udělat? Nemůžeš mi to zopakovat, co se stane, když se ti to nepovede?

more_horiz
*Sledoval prince, bez jediného hnutí. Stál tam a pozoroval jeho pohyby. Měl tušení, že půjde o tohle. Když si čichal ke květině, měl sto chutí mu vzít hlavu a prostě ji rozbít o nejbližší strom. Nedal na sobě ale nic znát.* Nejsem si jistý, utekli a schovali se. *Řekl bez emocí, ale bylo mu jasné, že se mezi nimi něco stát muselo, povídat si asi nešli.*

more_horiz
*Když zaslechne oslovení, otočí se. Dívá se na něj naprosto bez emocí, jako kdyby sám ani žádné neměl. A pak k němu přistoupí. Jen o krok.* Víš, co jsem ti řekl? Abys hlídal švédského prince, aby se nepřiblížil k mé sestřenici? *Zeptá se ho jen tak ledabyle a natáhne se k jedné květině, aby k ní přičichl.* Zvládl jsi to? *Zeptá se, aniž by se na něj podíval.*

more_horiz
*Dostal vzkaz od prince, že se má dostavit do zahrad. Docela ho to vyděsilo, bůh ví, co mu bude chtít. Měl zrovna službu, takže se omluvil druhému strážci a vydal se do zahrad. Upravil si uniformu, i když nebylo co upravovat. Trochu nervózní procházel zahradami, dokud nezahlédl prince. Došel k němu a uklonil se.* Vaše výsosti. *Řekl na pozdrav a opět se narovnal.*

more_horiz
*Prochází se kopcovitými zahradami. Chodí už lépe, než tomu bylo před týdnem, a tak může dělat delší kroky v horším terénu. Dnes je oblečen ležerněji, nemá taky kam spěchat a komu se předvádět, a venku je tak hezky. Plus musí vyřěšit jednu poslední záležitost, kterou mu vykdákalo pár služebných, tak si to s viníkem musí vyříkat. Ruce má za zády a dívá se na krajinu pod sebou.*

more_horiz
*Když se zastaví, snadněji ji dojde. A mdyž ještě chvíli otálí, jen se ušklíbne, tohle očividně nečekala.* /Bingo./ Nenabízím to na potkání. *Pokrčí rameny, jako kdyby ji chtěl nechat o tomhle přemýslet, a projde okolo ní.* Rád jsem si s vámi popovídal, lady Taraji. *Rozloučí se s ní a sám zmizí kdesi v zámku.*

descriptionZahrady paláce EmptyTaraji Sallow

more_horiz
*Jde rychlým krokem do paláce a vydechne.* //Není to tvoje vina.. To on se štítí někoho tak dokonalýho. Prostě buď v klidu.// *Pousměje se nad svými myšlenkami, než sebou trochu trhne, protože na ni křikne princ.* //Co chce ten kokos?// *Zastaví se a otočí. Po jeho slovech se nechápavě zamračí a přemýšlí. Pak jí to dojde a na rtech se jí rozehřeje úšklebek.* A jeho královská výsost by chtěla, abych ho tak oslovovala?

more_horiz
Aha *Přikývne, když mu řekne, že to není jenom to, s pak už mlčí. Nějak nrví, jak na to správně zareagovst, protože normální komunikace s ženami se většinou obezovala jen na “můžu se s tebou vyspat” a “nezájem”. A když uvidí to, jak ji svou reakcí vylekal, a jak se snaží co nejrychleji zdrhnout, zakření se. Až před chvílí podle hlasu zvládl poznat, která z rande naslepo byla, a co si pamatoval, tak jí nabídl jiné oslovení.* Hej! *Houkne na ní a pomalu ji následuje zpátky do zámku, protože nestíhá utíkat tak rychle jako ona.* Neříkal jsem vám na schůzce, ať mě oslovujete jinak? *Zeptá se jí provokujícím tónem natolik nahlas, aby ho zaslechla.*

more_horiz
Není. Jde tam o mnohem víc.. *povzdechne si a pokroutí hlavou. On samozřejmě nemohl vědět, jak to chodí. Ona to však věděla a proto byla na svůj život pyšná. Pak se ho dotkne na zádech a jeho reakce ji dost raní a bodne u srdce. Ruku stáhne zpět k sobě a se syknutím vstane.* Měla bych už jít.. Uvidíme se jindy, Vaše Výsosti.. *zamumlá s menším úklonem a vydá se rychlejší krokem zpět do paláce.* //Jsi fakt úplně vypatlaná. Ty sis musela hrát na hodnou co? Akorát ses ztrapnila.// *Povzdechne si a na kroku ještě přidá, aby byla vevnitř, co nejrychleji. Teď fakt potřebovala whisky.*

more_horiz
Není to vždycky jenom něco jako přijít, odtancovat a zase jít domů? *Zeptá se jí, vždycky wi myslel, že takhle fungují všechny učitelské profese, ale on o tom přemýšlí trochu jinak. Nikdy neměl pořádně šanci se s někým takovým nebo tak setkat, tak nějak neví, co je pravda a co ne. A když ucítí její ruku na jeho zádech, vymrští se na nohy, jsk moc to jeho rány dovolí. Nechce totiž, aby ho někdo uklidňoval, aby mu někdo říkal, jak to bude v pohodě... ani slovy, ani činy. On bude král, on tady má být ten silný. Prohrábne si rukou vlasy a poodstoupí, dívaje se na ten výhled s určitým smutkem.*

more_horiz
*Nad jeho slovy jen přikývne a pak ho poslouchá. Pousměje se nad jeho slovy.* To ani já ne. Nemám ráda ospalý život. Proč myslíte, že dělám učitelku tance? Tam zažívám často něco nové. Normální učitel jsem do práce, odpracuje si ji a jde domů. Bleh.. Prostě nuda. Já jdu do práce a zažiju nové věci. Nové talenty, nové taneční pohyby, nové emoce... *odmlčí se. Celou dobu o tom mluvila s úsměvem.* Vy byste to nepochopil.. *Povzdechne si trochu a pak se zamračí, když princ syknu. Mrzelo ji, že mu nepomohla.. Pak ho poslouchá a jemně se usmívá. Nakonec se na něj smutněji podívá a položí mu ruku na záda a opatrně a jemně ho po nich pohladí. Nic neříkala. Ono tohle stačilo, aby mu dala najevo, že to chápe a mrzí ji to, ale bude to dobrý.. Teď spíš čekala, že ji odstrčí.*

more_horiz
To je jako řóct doktorovi, že špatně odvede operaci. *Řekne jí věcně. Vždycky říkal jen to, co si myslel, a častokrát i to, co si teprve myslel v budoucnu. Pak jen přikývne hlavou, když začne mluvit.* Je to hezký, to ano, ale trochu nudný, nemám rád ospalý život a človřk di twdy nikam moc nezajde, protože viděla jste, co se stalo včera na plese. *Povzdechne si a když si pokrčí nohy, aby nesjel z kopce, trochu sykne. Bolí ho to, ale nijak moc, aby nemohl chodit.* Byl nádherný. Větší než tenhle, velké zahrady, stáje, hned v centru města, výhledy za to stály. *Řekne jí o paláci, ve kterém už nemůžou bydlet.* Já jen doufám, že ho někdy zase rebelům vyrveme z rukou. Protože mi vzali palác, strýce i otce. *Zavrčí.*

more_horiz
Je tak snadné svalit na někoho vinu.. *zamumlá a vydechne. Pak se ušklíbne.* Díky *mrkne na něj a pak ho nechá si vedle ní sednout. Potěší jí, že se jí neštítí a normálně sedí. I bez urážek..* V Bonitě jsme tohle nikdy neměli možno vidět. Jediná příroda, které v mém městě byla, byl park a ani tam jsem se moc často nedostávala. To co máte tady v paláci.. Tu přírodu, bazén, výhled... To je pro mě svým způsobem nové a to jsem ještě neprozkoumala všechno. *Pousměje se a rozhlíží se po výhledu.* Nepochybuji ale, že je váš zámek v Angeles nádherný. Třeba jednou budu mít možnost ho vidět. Na fotce třeba z internetu

more_horiz
Od toho jsou tady stráže, takže jestli to někdo podělal, tak to jsou oni. *Pokrčí rameny. Na nějaké motivační věci nikdy moc nebyl, ale tady nějak věděl, že má něco říct, sle nevěděl co.* Ale ten kop byl dobrej. *Ušklíbne se a souhlasně pokýve hlavou. A pak si sedne na místo vedle ní, které není hned vedle, ale ani daleko, prostě tak normálně.* Co mi chybí na zámku v Angeles, tak je to to, že tam je všechno v rovině. Tady musí člověk po tak prudkých schodech a kopcích jenom do bazénu. *Řekne najednou a dívá se na výhled, který tady na tom zámku miluje.*

more_horiz
Hmm asi žádná. Svůj život mám ráda, takže se mi umřít zrovna nechce. Na prvním místě jsem měla, aby se vám nic nestalo, ale pohořela jsem. Ale aspoň jsem jednoho rebela kopla do ksichtu, takže aspoň to si můžu odškrtnout ze seznamu. *ušklíbne se a pak se usměje.* No vidíte! Už chápete, proč na ošetřovně jsem nerada. *sepne si vlasy do trochu sesmoleného drdolu, ze které jí stejně pár pramínků trčí.* Tak to potom chápu. *uchechtne se a zavrtí hlavou. Pak se pousměje a přikývne.* Poslužte si *kývne hlavou na místo vedle sebe. Pak se zasměje a koukne na něj.* Jste si jistý? *vyšpulí komicky hry a pobaveně ho sleduje.*

descriptionZahrady paláce EmptyRe: Zahrady paláce

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum