Make the Kingdom RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make the Kingdom RPGLog in

RPG - Make the Kingdom

descriptionKrálovské stáje EmptyKirsten Caton

more_horiz
*Tenhle rozmazlenec neměl ani páru o tom jak jeho rozhodnutí dopadá na lid.* Ale zkrouhnout se o jeden ples ano. Nebo si místo zlatých knoflíčků vzít stříbrné. Šetřit trochu. *Podívá se na něj jako by byl vysavač státní pokladny.* Na všechno co máte na sobě a v čem si žijete vydělávají obyčejní lidé a vy byste jim za to mohl být vděčný. Když už nic jiného. *Je jí jedno že se hádá s korunním princem Illéi. Ona neměla co ztratit.* Já se nestarám o války a finance, ale o to aby lidé na které se vláda vykašlala měli co jíst, kde spát a kde pracovat a aby holky co je vyhodí na ulici nemuseli šlapat chodník. To je taky zodpovědnost. A za rebely si můžete sami. Kdyby jste občas v něčem ustoupili. Nemuseli jsme mít tak zhroucenou zemi.*Sleduje jeho pěst.* Agresivita není dobrá vlastnost krále. *Ušklíbne se a změří si ho pohledem. Potom se vyšvihne na koně.* Můžete se vrátit sám. *Zamíří do lesa zpět k paláci, kde předá informace jednomu ze špehů a jelikož princův kůň má po projížďce žízeň a hlad než se vrátí princ. Kyblík s mrkvemi jeden z utajených rebelů namaže jedem způsobujícím slabou kožní infekci. Má to sloužit jako varování.*

descriptionKrálovské stáje EmptyJasper Colin Stuart Schreave

more_horiz
*Podívá se na Kirsten a povytáhne obočí. Vadilo mu, jak mu krafala do práce, a ačkoli se teĎ nějak moc do vlády a celkově politiky ještě nevměšoval, bylo mu jasné, že matka pro to dělá maximum.* Lidí z nižších kast je čím dál tím víc a nemůžeme jen tak utrhnout peníze třeba ve zdravotnictví, abychom někde zvýšili životní úroveň. *Vysvětlí jí a když mu zahraje na lehce vydírací notu, zamračí se na ni.* Jenomže jsem se nenarodil. Vy se staráte jen o svou rodinu, na mě a matku spoléhá celá Illea. *Řekne jí, než z ní odvrátí oči.* Vy se staráte jen o pár lidí, my tady se musíme starat o všechny a ještě o zemi, o to, aby nebyly války, aby tu měl vůbec někdo co jíst, sakra! *Vymrští pěst do vzduchu a pak ji nechá spadnout.* A zkuste si představit se do toho starat ještě o rebely a bát se o svůj krk pokaždý, kdy opustím zámek. *Dodá naštvaně.*

more_horiz
*Bylo jí jasný že lidem jako je princ je úplně šumák co se děje v nižších kastách. Nemohli se p ak divit že je rebelové vystěhovali na úplný sever země kde se v podstatě schovávají se strachem.* Ne není, ale zajímat se obecně o lidi co se narodí v pětce a níž je. *Oponuje mu. Skoro všechny šestky na tom byly mizerně.* Možná byste si to měl zkusit jaké to je být šestý a nemít všechno na co si ukážete. *Nejradši by ho shodila ze skály, ale roztrhání bombou bude lepší. Nenáviděla všechny snoby a lidi co se nezajímali že ona jako malá pořád hladověla a co si musela zažít.*

more_horiz
*Podívá se na lady Kirsten, když na něj začne zvyšovat hlas, a povytáhne obočí. Nikdy se nesetkal s dívkou, která by byla tak nepříjemná, teda kromě jeho sestřenice, ale u ní na to byl zvyklý. Tak nějak přemýšlí, jak na to má reagovat, a stále si v duchu musí opakovat tu větu, co mu řekla jeho matka, než selekce vůbec začala. "Snaž se být milý, Jaspere, nebudu za tebe žehlit tvoje problémy". A věděl, že jeho matka má pravdu. Zhluboka se nadechne, aby jí neskočil po krku, a pak jen pokrčí rameny.* Kdyby vás to zajímalo, nezvládám se zajímat o každej barák, protože to není v mý moci. *Poodstoupí trochu víc ke kraji skály a pak se zase podívá jen na ni.* Je mi to líto. *Řekne jí nakonec o tom, když se zmíní o sourozencích a o tom, že to ona je musí uživit, a pak se podívá zpátky ze skály. Nějak neví, co jí na to má říct, a to je často prořízlá huba.*

more_horiz
*Podívá se na výhled ze skal.* /Bručoun jeden. Neumí si ani užít zábavu./ *O princi si myslí své. Doufala že se s ním bude aspoň dát konverzovat, aby to rande přežila. Bohužel ani to se nestalo.* Kus hadru? *Podívá se na něj s vytaženým obočím.* Já jsem jenom slušně ukončila rande. *Řekne mu na rovinu.* Kdyby vás někdo odhodil jako kus hadru tak vás vyhodí z domu, na ulici, bez jídla, peněz a čehokoliv, ale to vy nemůžete vědět. Jelikož se nezajímáte o to co se děje mimo vaši zlatou klec. *Řekne mu a narovinu aniž by v tom byly emoce.* Už jsem vám to říkala a jako šestá si ani moc peněz nevydělám a někdo svoje sourozence živit musí. /Ty ignorante./

more_horiz
*Jede dál za lady, než zastaví u skal. Pokrčí rameny a sám taky seskočí z koně.* Nepotebuju se snažit zalíbit někomu, kdo me odhodil jak kus hadru. *Pokrčí rameny a a zavrtí hlavou, než svého koně zase pohladí.* Protože, pokud si pamatuju, jsem to nebyl já, kdo toho druhého odkopl dřív. *Pobaveně mu zablýskne v očích, a pak se znovu podívá na dívku.* Plus tahle konverzace nemá cenu, dokud mi neřeknete, proč jste se přihlásila do selekce.

more_horiz
*Bylo jí celkem jedno jestli princ mluví nebo ne. Po paláci už stejně stihla nainstalovat několik bomb, aby bouchly v ten správný okamžik vyřazování nebude jen tak.* Nemusíte se tvářit jako kakabus natažený na mučidlech. *Ušklíbne se na něj a jede s koněm dál a zastaví až na okraji skal.* /Že bych ho zchodila dolů. Nebo ho nechám roztrhat bombou./ *Přemýšlela a nakonec usoudila že bomba bude lepší.* S vámi si člověk moc nepopovídá. *Řekla si spíš pro sebe a pak seskočila z koně.* Výhled hezkej. *Podívala se do dáli.*

more_horiz
*Ušklíbne se, když si z toho Kristen nic nedělá, očividně je to jedna z těch, kterým je úplně jedno, co jim bude hrozit, dokud se budou bavit a cítit jistě v kramflecích.* Mám si toho dost co říct s lidmi, co mi za to stojí. *Pokrčí rameny a rozjede se za účastnicí, ale když mu navrhne závody, jen povytáhne obočí. Neslušelo se to, hlavně ne v takových kopcích, jako jsou kolem zámku, ale rozhodl se dívku nenapomínat Buďto se zabije sama, nebo s jeho menším přičiněním.*

more_horiz
*Nazajímalo jí že jde na popraviště. Měla nainstalovanou bombu v palác, která měla zničit celé východní křídlo a bylo jedno jak dlouho tu zůstane. Ta bomba bouchne.* /Takže princátko je zvyklé že s ním všichni zacházejí v rukavičkách./ Snad se toho tolik nestalo. *Ušklíbne se a rozjede se.* Nejste moc komunikativní. /Suchar jeden. Kdyby aspoň projevoval nějaký emoce./ *Pobídne koně do klusu a vysedá v sedle.* Takže závody? *Podívá se na něj.* Nedělejte že jste tak nudný. *Nacválá koně a jede.*

more_horiz
*Když přijde dívka, se kterou měl v plánu to dnes jednou provždy ukončit, pozvedne obočí, když uvidí ji, jak si to rázuje ke koním.* /Jo, učitel etkety rozhodně musí na popraviště, na tohle se nedá koukat./ Zdravím, lady. *Odpoví jí chladně a naprosto ignoruje její představení a oslovení.* Pokud odsud nechcete mířit automaticky na popraviště za urážku hlavy Illey, zopakuju to naposledy. Říkáte mi jen vaše královská výsosti. *Pokrčí rameny a dál už se o ni nezajímá. A pak si sedne do svého sedla.*

more_horiz
*Vzala si na sebe jezdecké rajtky, bílou košil a nohy vysoké jezdecké boty a zamířila do stájí na schůzku s tím křupanem a snobem Jasperem. Nevěděla proč jí pozval, ale rozhodla se přijít. Měla vlasy svázané do culíku a tělo jí zdobilo několik tetování.* Dobrý den výsosti. *Řekla s úšklebkem a podívala se na koně.* Co ty fešáku. *Podrbe ho na hřívě a nasedne ne si do sedla.* Co takhle závody výsosti. *Ušklíbne se na něj a je vidět že jím tak nějak pohrdá.* Jo mimochodem jsem Kirsten a lady mi neříkejte.

more_horiz
*Objeví se ve stájích, kde má mít své první rande s účastnicemi vůbec. Ví, že to je dívka, kterou nenáviděl od první chvíle, a která mu dokonce jako první z rande zdrhla, a proto se jí rozhodl udělat rande, na které se vůbec nebude cítit dobře. Nebude to sice ani nic pro něj, ale chce vidět její naštvaný obličej. Nepamatuje si, jestli ji někdy viděl nebo s ní mluvil, protože mu ničím nebyla povědomá, tak vejde do jednoho z boxů a pohladí po hlavě jednoho z koní. Svého koně má rád, je velký a černý s bílou lysinou. Osedlá ho a poté vezme ještě jednoho z nich, tmavě hnědého se světle hnědou hřívou a ocasem. I on je za chvíli osedlaný a on s oběma vyjde ven čekat na dívku, se kterou má mít schůzku.*

descriptionKrálovské stáje EmptyKrálovské stáje

more_horiz
Královské stáje 9e485210

descriptionKrálovské stáje EmptyRe: Královské stáje

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum