Make the Kingdom RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make the Kingdom RPGLog in

RPG - Make the Kingdom

Venkovní bazén

+2
Vertasia
Admin
6 posters

descriptionVenkovní bazén EmptyOlivia Bloom

more_horiz
*S pozvednutým obočím ho sleduje a trochu se ušklíbne. Kdyby mluvil dál, za chvíli by ho zase něčím přetáhla. Až tak stará není! Pak ho poslouchá a uchechtne se.* S vařečkou ne. Spíš s brokovnicí. *poví celkem pyšně a uchechtne se. Vzpomněla si hned na nedávný útok rebelů, kde svoji milovanou brokovnici použila. Pak ty dva sleduje a celkově sleduje i to, jak ho ten vlk pocákal a on tak byl mokrý jako kuře. Trochu jí to připomnělo jí a Ozzieho, který jí taky dělal podobné naschvály. Nad tou myšlenkou se pousmála a pak mu podala ručník.* Možná to k ničemu je, ale je to lepší než mít mokrý obličej. *zachechtá se a skloní se ke své skleničce s margaritou. Nakonec ho poslouchá s pozvednutým obočím.* Tykání beru. Je to tak pohodlnější. *Přikývne s mírným úsměvem a pak se rozesměje.* Myslím, že kretén a idiot ti fakt říkat nebudu a na to, abych ti říkala 'Ten co skvěle šuká', s tebou nemám žádné zkušenosti, takže prozatím bude stačit, když ti budu říkat Hardine. *uculí se pobaveně a opět se napije margarity.* Mě můžeš říkat buď Olivie, Oliv, ta co tě trefí pantoflí i z velké vzdálenosti, ta co je překvapivě dost dobrá v sexu... Nebo si vymysli cokoliv sám. Všechny mé přezdívky jsou pravda a věř, že s věkem přichází zkušenosti. *ušklíbne se a skleničku odloží. Bůhví jak svá slova myslela. Pak se podívá na hodinky a povzdechne si.* Ráda bych s tebou trávila čas, ale bohužel můj volný čas skončil. Musím se vrátit k vaření. Snad se ještě uvidíme, Hardine. *usměje se na něj, naposledy pohladí vlka, kterému dá pusinku na čumák, a pak si sebere své věci a odejde zpět do paláce, kde pak v kuchyni se věnuje svým povinnostem.*

descriptionVenkovní bazén EmptyHardin Jonah Charles Sussex

more_horiz
*Poslechne si její slova a nadzvedne jedno oboří.* Okay, ale v mém případě a pokud budeme tahle sani se mi prstě neklaňte. To spíš já bych se měla cklánět před vámi, ne? Jakože nemyslí to nějak zle, nebo tak, ale z hlediska etykety, jako úctu ke stším. /Jo posral jsi to.. Raději drž už hudbu a vem si ten brownie./ *Nakonec tak i udělá a pak se stejně zvědavě zeprá, co je vlastně žena zač a jakmile mu odpoví, nakloní hlavu na stranu a sjede si jí pohledm.* Hm, jasný, takže jste taková osobní oxhranka s vačeškou místo meče místní královny. Chápu. *Uchechtne se a pak sleduje, ja se Cir nechal slušně pohladit, ale hned , jak vidí, jak si tp čine ke schůdkům se za ním rozejde, aby mu pomohl na břeh a místo díků se mu dostane toho, že jej vlk zcáká vodou a on si dá kousek Brownie, co měl do pusy a poděkuje ironicky Cirovi, který si sedne a kouká se na svého pána stylem: Nemáš zač. Jakmile je u něj zase ta čena s ručníkem, vezme si jej od ní.* Myslím, že stejně za chvílí tam skončí zase, takže sušit se je docela asi k ničemu. *Usuší si ruce a trochu obličej a poslechne si ejí slova a přitom se na ní dívá.* Takže za prvé, vím, že je to proi etyketě a tykaní bys měla nabízet ty mě, ale zase já jsem výše postavenej, takže to nabízím, abychom si tykalo, pokud možno. *Řekne jí a pak pokrčí zase ramenem.* Co se toho jak mi máš říkat týče, pak si můžeš vybrat. Bud Hardine, Jonahu, nebo, si klidně sama něco vymysli, jak mi chceš říkat. Mám dost přezdívek. Kretén, Idiot, Ten co skvělé šuká... *Uchechtne se* A jak mám říkat tobě chrabrá rytířko s vařečkou? *Sleduje jí s pobavením v očích.*

more_horiz
*Olivia se nad jeho slovy uchechtne, ale potěší ji, že si od ní vzal brownies.* Je vlastně pro mě povinnost se uklánět komukoliv, kdo má aspoň trochu urozený titul. *pokrčí rameny a pak si dřepne ke kraji bazénu. Zasměje se nad jeho slovy.* Mě se opravdu uklánět nemusíte. Jsem tady šéfkuchařka a vlastně i osobní bojovník naší královny, když budu citovat její slova. *zasměje se a pokroutí hlavou. Pak se usměje a vlka si pohladí. Nakonec je sleduje až ke schodům a vstane. Zasměje se opět hned, co vlk ohodí vodou Hardina. Vezme do ruky ručník a donese mu ho.* Tady, ať se aspoň trochu usušíte. *zakření se trochu a sleduje ho.* Když tedy svůj titul neberete nijak vážně, jak vám mám říkat?

more_horiz
*Jakmile jej Ciraell zavede k bazénu, je mu jasné, že jej od tamtud bude muset vyloženě tahat heverem. Jakmile, ale dojde blíž všimne si, že zde je už nějaká žena, které se hned za to, e sem jeho vlk takhle vtrhl omlouvat a pak se jen lehce pousměje nad jejími slovy.* Fajn vědět, že vám tohle překažení relaxu nevadí. *Pokrčí jedním ramenem a sleduje, jak jeho vlk plave.* /No bezva ty idiote.. to se s tebou takhle v zámku sakra nemůžu ukázat.../ *Pomyslí si a pak se koukne na ženu, která si to k němu namířila s talíem brownies, ale jeho pohled se spíš zaboříl do jejího hudníku a musel uznat, že na její věk je dost slušnej.* /Tčeba má inplantáty...ale slušná práce../ *Nakonec se pro jeden kousek natáhnul.* Díky... a neuklánějte se mi okay? Nejsem žádnej princ, aby jste se mi tady musela uklánět. Vévoda není takový terno. *Pokrčí ramenem a pak sleduje Cira a zakousne se do Brownies a pak zase koukne letmo na neznámou ženu.* Mimochodem, jak na tom jste vy? Taky držitelkna nějakého toho titulu? Neměl bych se spíš uklánět já Vám? *Nadzvedne jedno obočí a pak sleduje, jak se nahnula, přes okraj bazénu, aby Cira pohladila a on tak přijde k ní a hned jak polne jídlo, pískne, takže se vlk přišourá ke břehu.* /Opovaž se zachovat se, jako dement a kousnout ..../ *Naštěsrí se, ale nechá pohladit a Cir si to pak namíří ke schodům a tam dojde i Hardin a pomůže mu na břeh a Vlk se hned otřepe, takže jej totálně zcáká.* Fakt díky brácho...

more_horiz
*Seděla si v klidu na kraji bazénu, když se tu objevil vlk. Trochu se ho lekla, ale to si to skočil do vody a začal plavat. Usměje se nad tím.* //Je rozkošný.. Kde má svého pána ale?// *rozhlédne se a to sem akorát dorazí muž. Prohlédne si ho a pokýve hlavou.* To nic. Bylo na čase mít společnost. *pokrčí rameny a napije se dlouze ze svého koktejlu. Pak začne jíst brownies, přičemž vezme talíř a vstane. Dojde ladně k muži a nabídne mu.* Dáte si? *jemně se u toho ukloní, ačkoliv je jí tak lépe vidět do výstřihu. Pak se narovná a prohlédne si ho. Nebyla si jistá, kdo to je, ale věděla, že je to někdo urozený a tak se raději uklonila. Pak bude muset u Oli zjistit, kdo to je, protože ji to i zajímá. Sice ji víc zajímá ten vlk, ale nevadí. Na vlka se podívá a klekne si ke břehu a natáhne k němu ruku, s tím, že by si ho ráda pohladila.*

more_horiz
*Je zde v zámku nějakou dobu, ale většinou je zalezlý u sebe v pokoji, nebo jde zase ven se Ciraellem a nebo se chodbama potuluje v noci, když mý prostě dny, kdy v noci nespí, protože jej ohání jeho podělaná minulost. Pomáhá mu na spánek jen to, aby si zahulil, nebo se opil do zasraného bezvědomí. Je mu srdečně někde, že s kruhama pod očima musí vypadat, jako zombie, ale bohuřel jeho démoni jej nenchaj, aby se v klidu vyspal, pokud si k tomu nepomůže jointem, nebo chlastem, nebo jeho tělo už to z nedostatku spánku vzdá a to spí klidně i týden v kuse. Ale on se výdy buď opije, nebo si ubalí, než aby byl vzhůru tak, aby zasraně kolaboval. Má na sobě jako vždy černé triko s krátkým rukávem, černé kalhoty s dírami na kolenou, erné boty a jeho vlasy nejsou nějak extra upravené. Díky tomu, že nemá na sobě koženou bundu a tak jdou vidět jeho tetování na rukou prstech a krkku. S nic neříkajícím výrazem prochází venkem spolu se svým vlčím společníkem a na vodítku, ani řetězu jej fakt nemá. Jeho mazlík v poobě bílého vlka má kolem krku jen řetěz a na něm známku s informacemi. Prochází se s ním, dokud si nevšimne, že ten jeho chlupatý magor se někam vydal.* /Děláš si prdel?/ Cire! Kam si jako kurva myslíš, že jdeš! *Houkne na něj a velkými kroky se tedy vydá za ním.* /Nemám zasraně náladu na honěnou... no jako na honěnou tebe.../ *Probleskne mu hlavou, ale následuje bílou chlupatou koulí, která někam míří a jakmile jeho oči spatří že jej to pako zavedlo k bazénu je už Ciraell hezky ve vodě a plave si to, jako šíf.* No jo... Voda. Tak to je mi jasný. *Zamumlá a příjde tedy blíže k bazénu a teprve tam si jeho oči všimnou jisté ženské postavy sedící na okraji bazénu.* Sorry, že jsme vás takhle vyrušili, ale ten kretén ve vodě si asi myslí, že je mořskej pes nebo tak něco a když vidí vodu je prostě mimo. *Promluví směrem k neznámé ženě, kterou si prohlédne. Vypadá, že je o hodně starší oproti němu, ale musí uznat, že vypadá ještě celkem zachovale a pak pohled zaměří zase na vlka.* /Teta celkem ujde... Tahle asi nebude účastnice...Pokud teda princ nemá spektrum zaměřený na starší, co já vím.... Že by královna nějaký země? nebo něčí teta?/

more_horiz
*Konečně si taky mohla odpočinout od toho neustálého vaření a pokřikování v kuchyni. Středu podvečer si nechala vždy pouze pro sebe a svoji chvilku potěšení. Právě teď se nachází u bazénu, kde si v celkem sexy plavkách plave a občas se zastaví u břehu a upije ze své skleničky margarity, kterou si nalévá ze džbánu. U toho má talíř s brownies, které upekl její syn Ozzie jen pro ni. Občas za něj byla opravdu ráda. Nakonec si sedne na kraj s vlasy sepnutými v drdolu a vydechne. Na svůj věk, měla hodně energie a zápalu a byla za něj ráda.*

descriptionVenkovní bazén EmptyJasper Colin Stuart Schreave

more_horiz
*Možná to sice chápal, ale ani náhodou se mu to nelíbilo. A když mu vlastně řekne o tom, že podíl na tom má i Ivy, má co dělat, aby nezačal ječet jak malá rozmazlená holka.* /Já to říkal! Já jí říkal, že to nesmí dělat na veřejnosti!/ *Je najednou takový mdlý, nijaký, vůbec se netěší na to, až bude muset urovnávat všechny tyhle spory a tak podobně.* Nemůžu. *Pokrčí nad tím rameny.* I když už pár chtělo. *Řekne nakonec a pak projde okolo jejího lehátka zpátky so hradu.*

descriptionVenkovní bazén EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
Je dobře, že chápeš. *Kývne hlavou a pak se kousne do rtu, když si Jasper sundá košili. Prohlédne si jeho hruď a ušklíbne se.* Největší problém je pro něj vaše agrese a nenávist mezi sebou. Viděli jsme ji osobně. Třeba to, jak jsi byl na Ivy na plese ne zrovna přátelský a nebo její facka, kterou ti dala na party. Bojí se, že to ohrozí i nás. S vaší agresí by mohli vzniknout totiž i větší problémy. *pokrčí rameny a pak se zasměje* Ale copak? Žádná ti ještě neroztáhla nohy? *zeptá se s úšklebkem a sama provokativně nohy roztáhne.*

more_horiz
/Neshody v rodině, mezi zahraničními hosty? Ne každý má v rodině chodícího klona./ Jasně, to chápu. *Souhlasí s tím, že její bratr to hned začal tak zveličovat, ale sám se vrací myšlenkami k tomu, co mu řekla o vztazích v rodině. Takže to zase Ivy podělala. A pak se na ni podívá, když jde na lehátko.* Takže co je pro něj ten největší problém? *Zeptá se jí a sám si začne sundavat košili. Je ještě hezky, tak proč se aspoň trochu neopálit, no ne.* Už chci, aby to bylo za mnou. Jsem sice pro harém, ale tohle je spíš harém jeptišek.

more_horiz
Viděli jsme vaše neshody v rodině a celkově váš přístup k zahraničním hostům. Nechceme, aby vaše spory později zasáhly i mezi nás a ohrožili naši zemi. Sám císař to rozhodl. *odmlčí se a pak ho poslouchá a uchechtne se.* To císaři nevadilo.. To bratr to hned nahlásil a udělal z toho problém i pro Asii. *zasměje se a pokroutí hlavou.* Mě by nevadilo mít s vámi mír, ale teď je to složitější s informacemi, co ví císař. Proto ten mír jen tak zadarmo nebude. *sedne si na lehátko a dá si nohu přes nohu. Prohlédne si ho od nohou až po obličej.* Jak ti jde Selekce?

more_horiz
Spíš mi jde o to, co vás nakonec tak donutilo změnit názor. *Naváže a je na něm vidět, jak je z toho nervózní, ještě totiž ani nevládne a už má věcí nad hlavu. Tyhle chvíle jsou jedny z mnoha, kdy lituje, že už tu jeho otec není, protože mu nemůže říct, že potřebuje pomoct. Zhluboka se nadechne a pokračuje.* Počítám, že to bylo doplněno o to, jak Illea nezvládá po tolika letech tak jednoduchého protivníka. *Konstatuje suše. Když totiž slyšel o těch rebelech, bodlo ho u srdce, protože jak si má takhle získat mírovou smlouvu, když mu jdou po krku i oni? Obrazně.*

more_horiz
*Sleduje ho a i jeho pohled na její tělo jí neujde. Jen se nad tím ušklíbne. Bylo jí jedno jak se na ni dívá. Dřív ji viděl i nahou. Ačkoliv na tom nebyla tak jako teď. Pak se trochu zamračí a sleduje jak se k ní přibližuje. Nakonec se uchechtne.* Myslíš to, že Nová Asie se stahuje prozatím z míru a hodlá Illeu pozorovat? *pozvedne jedno obočí a založí si ruce na hrudi.* Co s tím? S bratrem jsme dali zprávu, kterou nařídil císař, když zjistil novinky z tohoto paláce. Mimochodem i o tom útoku už ví. *pokrčí rameny. První věc, co včera Sarawat udělal, byla všechno o útoku dát vědět císaři. Nebyl zrovna... nadšený.*

more_horiz
*Když k němu Daenerys dojde, podívá se na ni. Sakra, v plavkách byla takový kus, jako si ji pamatoval, ale dlouho ji už takhle neviděl. Odtrhne se od jejího těla a podívá se jí do obličeje.* Vlastně jo. *Odlepí se od stromu a dá si jednu z ruk do kapes, nez pokračuje.* Potřebuju si s tebou promluvit o tom, co jste mi s bratrem řekli na plese. Ohledně toho míru. *Řekne jí hned na plnou hubu. Neumí chodit kolem horké kaše a tady se to ani nehodilo.*

more_horiz
*Už jí štvalo, jak se se Sarawatem stále hádala, tak se vydala do venkovního bazénu. Žádné zranění neměla, tak si to mohla dovolit. V bazénu plavala a užívala si to, až dokud neuslyší hlas Jaspera. Podívá se tam a pozvedne obočí. Doplave k němu a vyleze z bazénu. Pomalu k němu dojde.* Zdravím taky. Potřebuješ něco? *usměje se trochu a dá si ruce v boku. Ať se na ni plavky lepí jak chtějí. Vlasy má ve svém drdolu s jehlicemi.*

more_horiz
*Prošel komnaty zahraničních hostů, aby si osobně promluvil o mírovém jednání s Malou Asií, ale bohužel ani jeden se mu nepodařil najít. Když odchytil jednu ze služebných, řekla mu, že Daenerys šla do bazénu. Zakleje. Ty schody dolů nenávidí, ještě do toho venkovního. Pomalu se tam tedy v černých džínách a černé košili vydá, i když to bude namáhavé. Vlasy si sepnul do culíku, protože se mu začaly potit, a když tam dojde, podívá se na hladinu.* Zdravím. *Pozdraví ji a opře se o jeden ze stromů nedaleko bazenu, aby ji nevylekal. Protože kdo ví.*

descriptionVenkovní bazén EmptySebastian Alvarez

more_horiz
*Její poznámku o vzhledu už ignoroval. Ví, že on sám vypadá velmi dobře, jinak by se mu holky tak snadno nebalily. Ale tahle to očividně nevidí a ani ho to netrápí, její názory mu jsou ukradené. Když si myslel, že Frostová už odejde, trochu povolil své svaly. O to míň čekal bolest, která přišla potom. Obličej se mu zkřivil bolestí, přičemž se mu podlomila kolena.* Já už v pekle jsem, protože tady jsi ty, ty mrcho! *Křikne ještě za ní, když se rozejde pryč a sáhne po jedné její žabce, kterou po ní následně hodí. Jen tak tak se netrefil, což ho opravdu naštvalo. Vzal i tu druhou a hodil s ní o zem. Pak se zvedl, když už byla bolest menší a mrsknul i s trikem o zem, jak si potřeboval vybít vztek.*

descriptionVenkovní bazén EmptyKirstine Lea Frost

more_horiz
*Nad jeho poznámkou o jejím vzhledu pouze protočí očima. Je jí vcelku jedno, co si on o jejím vzhledu myslí, vlastně je lepší, aby mu přišla hnusná, nez aby to bylo opačně a on reagoval bůhví jak.* Když to říkáš ty, ani mě to nedokáže zamrzet. Kdyby mi to řekl někdo, kdo je fakt krásný, tak bych se nad tím zamyslela, ale když to říkáš ty, je to něco jiného.. *Pronese nakonec a pokrčí nad tím rameny. Poté čeká, co z něj vypadne dál, jenže místo toho dostane facku, což dnes nečekala. Zavrčí, když se jí hlava pohne do strany a párkrát zamrká nad tou bolestí na tváři, která ji dost pálí. Semkne rty k sobě a naznačí, že se už otáčí a odchází pryč, ale poté se až příliš rychle otočí zpátky a kopne ho kolenem mezi nohy.* Shnij v pekle, násilnickej idiote. *Vyprskne a bosa se rychlým krokem rozejde zpátky do paláce, s bolavou tváří. Ta rána byla dost silná, jenže před ním nedokáže projevit, že ji to vážně bolí. Dnes už ji nic náladu nezlepší.*

more_horiz
*Nad jejím obhajováním se, protočil očima. Věděl, že má trénink jako on, že není slečinka, ale stejně o ní měl kdejaké pochybnosti.* Pravda je, že už jen pohled na tebe je jako rána do obličeje. *Poznamenal se znechuceným obličejem. Poté když ho oslovila nazpět, zamyslel se, jestli by mu stálo za to ji utopit nebo ne. Usoudil, že bohužel ne. Při její poznámce o impulzivnosti zavrčel a sevřel pevněji ruku v pěst. Ale po její otázce, co dělala jeho dcera v baru, už se neudržel a vlepil jí pořádnou facku. Vlastně měla štěstí, že jen facku. Hned po tom co to udělal, očekával protiútok. Těžce vydechnul, malinko se mu ulevilo, ale i tak měl pořád náladu z ní vymlátit duši, holka neholka.*

more_horiz
*Tváří se naprosto spokojeně, i když po jeho další "chytré" poznámce trochu zachmuřeně nadzvedne obočí. Jako kdyby ji snad naznačoval, že je slabá, nebo to si alespoň odvodí od toho, když řekne "tak bych holku, jako jsi ty přepral", což už se jí pochopitelně nelíbí.* Nepatřím mezi ty slabé slečinky, u kterých je jejich rána jako pohlazení, Alvarezi. *Podotkne s nic neříkajícím pohledem a podívá se před sebe. Jenže, když si k ní stoupne a skloní k ní pohled, zase se usměje, jelikož ten pohled je skvělý, jde vidět, jak s ním cloumá vztek, z čehož má radost.* Alvarezi. *Osloví ho, avšak narozdíl od něj, klidným hlasem. Podívá se na něj, načež se postaví, aby před ním stála a nevypadala tak male.* Nemelu, jen jsem chtěla dostat odpověď na otázku, stačilo ano, nebo ne. Kdyby ses nechoval tak impulzivně, neodvodila bych si to a nestarala bych se. Měl by ses uklidnit, ještě ti praskne žilka. *Uchechtne se a pokrčí rameny.* Jak se prosimtě dostala minule tvá dcera do baru? *Založí si ruce na hrudi a trochu zvědavě se na něj koukne. Má chuť mu ještě říct, jak nezodpovědné je jeho chování na pozici zřejmě otce, ale neví, jestli se chce dnes rvát.*

more_horiz
*Nad její spokojeností protočil očima. Tenhle její tón hlasu ho nebavil, ani na něj nebyl zvyklý. Ale těšilo ho též, že je dost pravděpodobné, že se jí konečně zbaví a bude si moct svoji práci odbýt v klidu.* V to doufám. *Odpověděl stroze a podíval se na mokré kraťasy. Dneska už doběhal. Čím déle tu s ní byl, tím více ho přecházela dobrá nálada.* Věř mi, že doufám, že na tebe nikde nenarazím, ale kdyby se to stalo, tak bych holku jako jsi ty přepral. *Uchechtl se pobaveně nad její výhružkou nakopnutí. Pak už stál na nohou opravdu rozzuřený příčinou jejích slov. Překonal pár kroky vzdálenost mezi nimi a postavil se před ní, přičemž se díval dolů, protože pořád seděla.* Frostová.. *Procedil mezi zuby a opravdu se držel, aby jí nic neudělal, i když opravdu chtěl.* Nemel o věcech, o kterých víš úplný hovno! *Varoval ji hlasitě, ale přesto klidněji než sám čekal. Triko v ruce pevně svíral a druhou ruku měl zaťatou v pěst. Jedna z věcí, které nenávidí nejvíc je, když se mu někdo plete do jeho rodiny.*

more_horiz
*Spokojeně se usměje, když zaslechne, že Avarlez byl také za velitelem stráží, se stejným úmyslem, jako ona. Ovšem raději nemyslí na to, jaké místo veliteli nabídl, aby na něm mohla pracovat. Je jí jasné, že by ji pod nohy zase vyloženě nehodil fialky.* Poprvé jsi mi dokázal udělat radost, Alvarezi. Takhle, když jsme za ním zašli oba, je vážně docela dost velká šance, že nám velitel vyhoví. *Pronese spokojeným tónem, načež si jej po očku prohlédne, když si sundá tričko. Ale kouká spíše koutkem oka, velice nenápadně, aby na ní kdyžtak nepřišel, to by ji stálo hodně. Je atraktivní, ale na to ani nepomyslí, nedokáže si to přiznat ani v duchu, to by bylo nad její hrdost.* Zneužij si tu ten bazén, jak chceš. Já si najdu místo jinde, pokud mi vlezeš i tam, nakopu tě. *Pohrozí mu a krátce se na něj zamračí, avšak když se po její otázce naštve, hned se jí na tváři objeví úsměv.* Bingo, nepletla jsem se. Je to tvoje dcera. *Začne se smát a zavrtí nad tím hlavou.* Takže, že by tě vážně někdo alespoň v té minulosti chtěl? Nebo to byl nějaký tvůj omyl a můžu tu holčičku litovat? *Pozvedne tázavě obočí a ušklíbne se.*

more_horiz
*Očkem ji sledoval a šklebil se tomu, jak si pro sebe něco naštvaně mrlala. Pak se na ni podíval normálně, když začala mluvit o výměně stráží a uchechtl se tomu.* Velitel by o tom měl rozhodně přemýšlet, protože jsem za ním byl taky. Dokonce jsem mu dal i návrhy té nejvzdálenější koply, kde bys mohla být užitečná, tak uvidíme, jak si s tím poradí. *Oznámil jí škodolibým tónem a opravdu doufal, že mu velitel vyhoví, protože by mu tím zajistil šťastnější život. Užíval si chvíli ticha, když vylézala z bazénu. Sundal si triko a začal ho ždímat, aby usychání trochu pomohl.* No tak skvěle a já se bál, že teď budu muset omezit bazén. *Pronesl hraně nadšeně a zamyslel se nad tím, jak dlouho tu asi ještě Frostová bude. Nechtěl tu s ní být už moc dlouho, ještě mu dočista pokazí náladu víc než do teď. Dál ždímal triko a když se ho zeptala na tu otázku, zamračil se a zmáčkl triko mnohem silněji. Dobrá nálada byla ta tam.* Starej se o sebe, Frostová! *Vykřiknul na ni, přičemž se zvedl a chystal se k odchodu. Triko měl v ruce a z kraťasů mu odkapávala voda.*

more_horiz
*Když se jí začne smát, ještě více nenávistně ho probodne očima.* Více otravný smích jsem neslyšela.. *Zanaříká potichu, spíše si to řekne pro sebe šeptem, tudíž ani neví, jestli měl šanci to ten druhý slyšet. Mokré vlasy si stáhne alespoň do culíku, protože teď si je už dát do drdolu úplně nemůže.* Možná, že nás i každého na druhou stranu paláce přiřadí, doufám v to. Byla jsem za velitelem stráží, takže. Doufám, že alespoň teď se nade mnou někdo slituje a já tě nebudu muset potkávat tak otravně často. *Poznamená a krátce rukama naznačí, že se opravdu modlí. Pokud bude mít méně společných služeb s Alvarezem, hned ji bude lépe. V bazénu poodplave kousek od něj a poté se vytáhne na kraj bazénu, avšak stále sedí přiblížně tři metry od něj, načež se položí a zavře oči, nohy ve vodě nechává.* Takovou radost bych ti neudělala, Alvarezi. Navíc, od teď se sem už nikdy víckrát nepřiblížím, nebudu riskovat, že bych tu zase potkala tebe. Takže se smiř s tím, že se prostě neutopim. *Pronese spokojeně a pokrčí rameny.* Ta holka na té akci byla vážně tvá dcera, co? *Uchechtne se suše.*

more_horiz
*Když se mu povedlo shodit ji do vody, začal se hlasitě smát a nepřestával, když na něj začala chrlit naštvaně nadávky. Těšilo ho vidět ji, jak se jí něco zase nelíbí. Uhnul hlavou na stranu, když na něj cákla a stále vypadal velmi pobavený.* Rozpis na služby nedělám já, protože kdybych dělal, přiřadil bych tě na druhou stranu paláce, co nejdál ode mě. *Chytil se rukama okraje a lehce se vyhoupl na kraj bazénu ven z vody.* A stejně tak bych se ti vyhnul, kdybych věděl, že jsi tady. *Zašklebil se na ni, zatímco mu odkapávala voda z vlasů do obličeje. Pak se trochu zaklonil a opřel se rukama o zem. Mokré tričko se mu lepilo na tělo, takže mu rýsovalo jeho svaly. Zaklonil hlavu a zavřel oči, aby mu slunce nesvítilo do očí. Teď když už byl mokrý, rozhodl se tu zůstat a otravovat ji za to.* Snad budu mít příště větší štěstí a doopravdy se utopíš, Frostová. *Řekl jen tak mimochodem, aby to věděla.*

descriptionVenkovní bazén EmptyRe: Venkovní bazén

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum