Make the Kingdom RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make the Kingdom RPGLog in

RPG - Make the Kingdom


descriptionTaneční studio EmptyTaraji Sallow

more_horiz
*Nad jeho otázkou se uchechtne.* Jo i ne. Dá se s nimi tančit spoustu tanců. Já s nimi tančila-.. *zadrhne se a nakonec si odkašle. Už to nedopoví. Nehodlá mu vyprávět o svém prvním vystoupení.. Stejně by ho to nezajímalo. Pak obrátí oči v sloup.* S korunou i bez koruny, pořád debil.. *uchechtne se spíš pro sebe. Pak se zasměje a zahákne se mu do rámě.* Ale já vás chci oslovovat nějak speciálně. Princi, výsosti, Jaspere a blabla může říct každý.. *povzdechne si, ale po chvilce se zářivě usměje. Koukne na něj* Odteď jsi pro mne 'Rye'. *mrkne na něj a jde vedle něj k autu.* //Schválně jestli mu to dojde.//

descriptionTaneční studio EmptyJasper Colin Stuart Schreave

more_horiz
*Když mu Taraji otevře, podívá se na její šaty. Čekal, že mu otevře polonahá, a ne v těhle šatech.* Nejsou tohle šaty spíš na latinu? *Zeptá se jí, když ty šaty pořádně uvidí. Uchechtne se, protože jestli budou tančit tohle, tak má aspoň šanci, že se pak nebude chtít jít zahrabat.* To si mám jít pro korunu? *Zeptá se s povytaženým obočím, ale zacuká mu v koutku úst. A pak nad oslovením zakoulí očima.* Tohle už nechci slyšet, odmítám pak poslouchat bulvár *Řekne jí a nabídne jí rámě, načež se vydají na nádvoří, kde na ně čeká civilně vyhlížející auto.*

descriptionTaneční studio EmptyTaraji Sallow

more_horiz
*Měla jít na schůzku s princem. Zvláštní, jak by se dřív jí jít nechtělo, ale dnes se celkem i těší. Jelikož mají jít tančit, tak si na sebe vzala červené taneční šaty. Ale ty šaty nebyly jen tak obyčejné. Měla je při svém prvním tanečním vystoupení. Dost pro ni znamenaly.. Na ruce má prsten a vlasy má rozpuštěné a rozkudrnatělé. Jakmile uslyší zaťukání, tak se ještě nasouká do tanečních bot na podpatku a dojde ke dveřím, které otevře a koukne na prince.* Dneska jen za Jaspera a ne prince? *uculí se na něj, ale ukloní se.* Jdeme, princátko? *zavře za sebou, když vyjde na chodbu.*

descriptionTaneční studio EmptyJasper Colin Stuart Schreave

more_horiz
*Dneska ví, že ho čeká další rande. Je to jediná dívka, u které ví, kdo to je a tak nějak už ví, co má i očekávat. Docela přemýšlel, kam by ji vzal, protože každá dívka měla něco, co by mohl nějak udělat. A u ní ho napadal jen tanec a místnost, kde by se jako v jediné dalo tancovat, stejně používala. Takže žádný drámo. No, tak se rozhodl, že ji prostě vezme do města. Na nádvoří má přistavené auto, co je tam doveze, a sám má na sobě jen kalhoty a triko, protože počítá, že se bude muset sám převléct, a věci má v autě. Vydá se teda k dívčině komnatě a zaťuká jí na dveře. Protože neřekl, kde se mají sejít, musí to vyjít takhle.*

descriptionTaneční studio EmptyTaneční studio

more_horiz
Taneční studio Fd4d4e10

descriptionTaneční studio EmptyRe: Taneční studio

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply