Make the Kingdom RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make the Kingdom RPGLog in

RPG - Make the Kingdom


Venkovní bazén

power_settings_newLogin to reply
+2
Vertasia
Admin
6 posters

descriptionVenkovní bazén - Page 2 EmptyKirstine Lea Frost

more_horiz
Já si nemyslím, že se kolem mě všechno točí. Spíše si myslím, že se kolem mě točíš ty. Minule na službě, aji teď u bazénu. Když mám volno! *Postěžuje si, se zamračením k jeho osobě. Následně ho však utiší, alespoň na chvilku, když ho shodí do bazénu, jelikož do něj silně strčí. Má radost z toho, že se jí její plán povedl a hned, jakmile si všimne jeho zamračeného pohledu, který ji věnuje, jakmile se vynoří, začne se smát.* Že by ti došla konečně slova? *Popíchne ho, avšak po chvilce spadne do bazénu také, když ji do něj stáhne Alvarez za nohu. Rychle vyplave a rozkašle se, zapomněla zavřít pusu, když se mu smála, tak se nalokala vody.* Ty jsi takový.. Zabedněnec, bože! Máš ty vůbec nějaký mozek? Nebo, co máš v tý hlavě, pověz mi. *Zavrčí naštvaně a odhrne si vlasy z obličeje.* Vážně škoda, že ses neutopil. Hned bych se měla lépe. *Dostane ze sebe naštvaně a ještě mu cákne vodu do obličeje.*

descriptionVenkovní bazén - Page 2 EmptySebastian Alvarez

more_horiz
*Protočil nad jejím obviněním očima s pobaveným úšklebkem. Měl docela dobrou náladu a nehodlal si ji nechat zkazit zrovna od ní.* Proč máš pořád pocit, že se všechno točí kolem tebe? *Řekl se smíchem a sledoval ji, jak se rychle běžela se přikrýt. Jejích jizev si nevšiml. Možná by si normálně všiml, přece jen je jeho práce všímat si maličkostí. Ale teď se díval na Frostovou a tu zrovna nijak moc okukovat nechtěl. I když se teda letmo podíval, přece jen to byla celkem pěkná holka v plavkách, ale to by on nikdy nepřiznal. Ani sám sobě.* Neměj strach, zrovna tebe očumovat nebu- *Chtěl se ji zase vysmát, ale větu nedořekl, protože ho shodila do bazénu. Opravdu to nečekal, takže do bazénu opravdu spadl. Když se vynořil z vody, prohrábl si vlasy, aby je neměl v obličeji a zamračil se na ni. Kdyby se sám nechtěl osvěžit, hned by na ni začal řvát. Místo toho rychle doplaval ten kousek ke kraji bazénu a pokusil se ji stáhnout za nohu do vody.*

descriptionVenkovní bazén - Page 2 EmptyKirstine Lea Frost

more_horiz
*I když má volno, nejspíše nemůže mít asi ani ten klid, když se jí za zády ozve hlas, který ji okamžitě začne lézt krkem.* Pronásleduješ mě, nebo jako co? Proč mi pokaždé, když si chci oddychnout, musíš stát za zadkem? *Vyhrkne, vstane a dlaněmi si chytne paže, aby zakryla tak dlaní a prsty alespoň většinu svých jizev. Poté s trochou paniky v očích vstane, přejde k místu, kde má přehoz a rychle si ho oblékne, tak má už paže bezpečně zahalené.. O nic moc jí teď nejde, je jí jedno, co uvidí, hlavně aby neviděl její jizvy.* Nebylo by lepší, kdyby ses utopil ty, hm? *Pronese už s klidem, když se začne procházet kolem bazénu a pak do něj silně strčí, aby se namočil.*

descriptionVenkovní bazén - Page 2 EmptySebastian Alvarez

more_horiz
*Dnes měl kratší službu než obvykle a protože jeho dcera se někde courala, tak si řekl, že si udělá čas pro sebe. Jelikož bylo venku pěkně, rozhodl se, že si půjde zaběhat. Naplánoval si zaběhnout jednu z jeho tras, která vedla kolem bazénu. Bylo teplo, tak na sobě má jen černé kraťasy a šedé triko. Vyběhl tedy směrem k bazénu a hned litoval jeho rozhodnutí, protože na běh bylo až příliš teplo. Začal se tedy potit a první to bylo vidět na jeho vlasech, které měl mokré od potu na čele. Byl rád, že zvolil cestu kolem bazénu, aspoň se bude moct smočit a osvěžit se vodou. Když už měl bazén na dohled, trochu zpomalil, jelikož někoho zahlédl. Moc dlouho si osobu prohlížet nemusel, aby poznal kdo to je. Doběhl tedy k bazénu, přesně řečeno, Frostové za záda.* Upřímě doufám, že se utopíš. *Řekl místo pozdravu a zavrtěl hlavou, aby se mu vlasy odlepily od čela. Byl lehce udýchaný z běhu.*

descriptionVenkovní bazén - Page 2 EmptyKirstine Lea Frost

more_horiz
*Dnes výjimečně nemá službu, proto se rozhodne pro relaxování, alespoň u vody. Předtím, než se rozejde k bazénu, tak ještě vyvenčí svého psa, který si to už vyžadoval. Poté se oblékne do dvojdílných plavek cihlované barvy a do černého přehozu, který si přidrží na těle tak, aby ji při cestě do bazénu nemohl nikdo očumovat. Obuje si ještě žabky, popadne černou osušku a konečně vyrazí k bazénu. Své blonďaté vlasy, které ji sahají až k pasu, má výjimečně rozpuštěné, proto si téměř okamžitě namotá na prst pramínek vlasů, jak je jejím zlozvykem. Když je konečně u bazénu, sundá si žabky i přehoz, který měla a položí jej na zem kousek od bazénu. Poté si sedne a nohy si spustí do vody. Kdyby někdo tady byl, nesundala by si ten přehoz, protože ji právě jdou vidět vybledlé jizvy na rukách, od dob, kdy se sebepoškozovala kousáním se, když ji adoptivní rodina zavírala do skříně.*

descriptionVenkovní bazén - Page 2 EmptyVenkovní bazén

more_horiz
Venkovní bazén - Page 2 D11d33b17f4e359a3fc32ac0cc243427

descriptionVenkovní bazén - Page 2 EmptyRe: Venkovní bazén

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply