Make the Kingdom RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make the Kingdom RPGLog in

RPG - Make the Kingdom


Domek na stromě

power_settings_newLogin to reply
+2
Morva
Admin
6 posters

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Dae sama cítila, že se blíží k vrcholu, tak začala dosedat prudce a rychle. Víc než předtím. Nakonec vyvrcholí a dosedá na něj až dokud nevyvrcholí i on. Pak si setře pot z čela začne oddechovat, přičemž na něm dál sedí. Po chvíli z něj sleze a lehne si, přičemž zavře oči.* Jestli teď odejdeš... Neodpustím ti to. *poví po chvíli a zněla celkem i vážně. Samozřejmě tohle brala jen jako nezávazný sex, ale nenáviděla, když její milenci hned po sexu zmizeli. Už je pak nikdy nechtěla vidět a přišla si... Zneužitá.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Původně ho její kousance lehce štípali, a tak jí chtěl říct, ať toho nechá, ale jakmile se stáhla, ani to nedokázal vnímat. Hrozně moc jí chtěl přetočit a vzít si ji zezadu, nechtěl jí ale kazit zábavu, rozhodně ne potom, co zavrčela. Těšilo ho to, že si to užívá stejně jako on. Nevěřil totiž tomu, že by hned na to zvládl druhé kolo, ale, jak se zdálo, Dae ho zvládla navnadit dokonale, a tak si to užíval všemi doušky. Na chvíli také musel zavřít oči. Hned na to ale ucítil, že se jeho druhý vyvrcholení blíží, opět oči otevřel a rukama se jí snažil pomoci k rychlejšímu tempu.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Ušklíbla se, když viděla jeho překvapení. To asi nečekal. Nakonec na něj začala dosedat a s jeho pomocí se nadzvedávat. Jeho vzdychy ji akorát vzbudily spokojený úsměv na rtech. Polibky pokračoval a občas ho i slabě kousla. Tlumila tím její slastné vzdychy, které způsobovaly jejich přírazy. Trochu se kolem jeho penisu stála a zaklonila hlavu, přičemž zavřela oči a užívala si to. Když spolu spali posledně, tak se pak mazlili a povídali ještě chvíli. Tak nějak ale tušila, že až s ní Scott skončí, tak zmizí jako pára nad hrncem, což se jí nelíbilo a nad tou představou i trochu zavrčela.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Když ho přetočila, překvapeně se na ní podíval. Jakmile na něm však začala dosedat, hodil to za hlavu a užíval si to. Sledoval, jak jí při tom skáčou prsa, což se mu doopravdy líbilo. Chytil jí za zadek, a dopomáhal jí ve zvedání. Cítil, jak se o něj opírala, vůbec nic si z toho ale nedělal, nebolelo to. Rád do toho cítil její rty na svém těle, a tak kromě hlasitých nádechů a výdechů mu ze rtů unikl tichý vzdech.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Tak nějak ztrácela výdrž a síly a proto vyvrcholila ve stejnou chvíli, co on. U toho slastně zasténá. Cítí, že je v ní pořád tvrdý a ona sama možná nemá ani tolik dost. Přetočí se s ním, takže on leží pod ní a ona na něm sedí obkročmo a vlastně ho má pořád v sobě. Začne ho líbat na krku a na hrudi a u toho na něj celkem rychle a tvrdě hned tak zezačátku dosedat. U toho se rukama opírá i jeho břicho a vlasy má trochu v obličeji, přičemž má přivřené oči.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Čím víc přidával, tím víc cítil, že už nemohl. Snažil se to udržet, co nejdéle, aby i ona dosáhla svého vrcholu. Vydržel to ještě nějakou dobu, po které se vzdechem vyvrcholil, načež ještě párkrát pořádně přirazil, jelikož ho měl stále tvrdého.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Jakmile zpomalil, tak to pro ni bylo trochu jako trest. Vzdychy má tím tiché a dívá se na něj. Jeho tepání cítila díky tomu, že byl v ní. Jenže jakmile začal přirážet ještě silněji a rychleji, tak se trochu prohne v zádech a začne vzdychat hlasitěji, přičemž jí občas unikne i sten. Už se tolik nesnažila tlumit. Jen ať ji slyší. Přirážela prudce proti němu, takže to přidávalo na tvrdosti jeho přírazů a zároveň rychlosti. Sama cítila, že dřív nebo později díky němu vyvrcholí.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Líbil se mu ten pohled, líbilo se mu to, co s ní dělal, líbil se mu pohled na její tělo a taky její vzdechy. Chápal, že nesmí být slyšet, proto se snažila tlumit, ale štvalo ho to. Chtěl jí slyšet co nejvíc. Proto na chvíli zpomalil, také jelikož cítil, jak mu v něm lehce zatepalo. Následně, když se cítil zase fit, však pokračoval a to s daleko větší vervou než před tím.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Ušklíbne se nad jeho reakcí a nechá si hlas trochu odstrčit. Nakonec zakloní hlavu a slastně zavzdychá.* //Tohle jsem potřebovala// *Začne pod ním slastně vzdychat a pohybovat boky proti němu, takže se dostává hlouběji do ní. Sama se taky potila a občas se jí zadrhl dech, ale nevnímala to. Cítila jen jeho tělo na ní a jeho penis uvnitř ní. Mírně ho ze slasti zatahá za vlasy a vzdychy postupně jsou hlasitější, ale ona se zvládne utlumit, aby to tolik nešlo slyšet.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Vzrušeně zavrčel. Nečekal od ní takovou reakci, nečekal, že mu to oplatí. Lehce její hlavu odstrčil tou jeho. Už víc neváhal a zasunul jí ho až po kořen. Chvilku počkal, pro jistotu, a následně se v ní začal hýbat. Nejdříve pomalu, dlouho to ale nevydržel, přidával na intenzitě. Potil se a zhluboka oddechoval, což nevnímal, jediné, co vnímal, bylo její tělo přitisklé na tom jeho.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Podívala se mu do očí a sledovala ho, i když z ní sundával kalhotky a sobě zbytek oblečení. Podívá se na jeho velikost a ušklíbne se v duchu.* //Hmm dal by se rovnat Watovi// *Trochu zavrtí hlavou a všechny myšlenky odstraní. Teď vnímá jen Scotta a ji. Prohrábne mu vlasy a zavrní slastně, když ji začne okusovat krk. Pak trochu zavrčí a kousne se do rtu. Ta provokace ji dohání k šílenství. Tuhle hru mohou hrát dva. Schválně se skloní k jeho krku, kde ho začne líbat. Pak se nahne k jeho ušnímu lalůčku, který začne okusovat a trochu víc se na něj natiskne.* Mhh Scotte~ *zavzdychne mu do ucha a opět to trochu kousne. Provokovat umí i ona.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Když zjistil, v jakém stavu se dole nachází, v duchu se ušklíbnul.* Na tom něco bude.. *Pronesl potichu a na chvíli se odtáhnul. Podíval se jí do očí a pomalu jí ty kalhotky začal sundavat. Hned na to, co nejrychleji, ze sebe stáhnul zbytek kalhot společně s boxerkami, aby mu nepřekáželi. /Tak tohle my chybělo./ Svá ústa přemístil na její krk, který začal jen lehce okusovat, aby zde nevznikly žádné důkazy o tom, co se tu dělo. Zároveň se na ní přitiskl svou erekcí. Hrozně moc chtěl zasunout, ale zároveň věděl, že bude mít radost i z téhle malé provokace, a tak začal pouze kroužit u jejího vstupu.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Věděla moc dobře, co s ním dělá. Jenže on nevěděl, co všechno s ní dělá on. Už jen díky jeho doteku se dokázala zachvět a víc zvlhnout tam dole. Sundá z něj košili hned, co z ní sundá podprsenku.* Stejně jako tvá košile *ušklíbne se a pak si lehne. V líbání spolupracuje a nohy roztáhne trochu od sebe, aby se na ni mohl Scott víc natisknout. Mezitím mu šikovně rozpíná kalhoty, které mu stáhne, kam dosáhne. To sexuální napětí by se dalo krájet. Ona sama trochu pochybila jestli je to dobrý nápad, ale jeho polibky ji přesvědčily, že to je dobrý nápad a litovat toho nemusí.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Nebylo možné, aby momentálně myslel na něco jiného, než na to, co se teď dělo. Ani ho nenapadlo, že dělal to samé, co jeho sestra. Jediné, co tu teď bylo, byl on a Daenerys, která mu seděla a vrtěla se na klíně. Bylo šílené, co to s ním okamžitě udělalo, až musel na chvíli zavřít oči a zhluboka vydechnout. Byla to však opravdu jen chvilinka, načež už ji s její pomocí svlékal šaty. To, co viděl, mu stačilo na to, aby on sám byl zcela připravený k aktu. Potěšeně zavrčel a během setiny měla dole i podprsenku, kterou rozepnul, aniž by Dae stačila mrknout.* Pěkná, ale zbytečná. *Zdůvodnil svůj čin, a tak, aby ji neublížil ji položil na zem, aby se nad ní mohl naklonit. Stále jí trhavě líbal a zároveň prohlížel, načež rukou přejel pomalu od krku, po prsa, kde se na chvíli zastavil, až pod kalhotky.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Sama chvíli váhala jestli to udělat. Přece jen on sám je teď emocionálně rozhozený a ono by to mohlo vypadat, že ho využívá k sexu. Není to tak. Jenže to pomyslela na Ivy s Watem a v ní to dost vřelo. Navíc už jen přítomnost Scotta ji provokovala tím jiným způsobem. Pak si ho k sobě přitáhla a sledovala ho. Po jeho slovech se pro sebe spokojeně usmála a v líbání okamžitě spolupracovala. Jak byla na něj natisknutá, tak aby udržela rovnováhu, tak si mu sedla na klín obkročmo. Zapínání bylo snadno k nalezení. Ona zatím mu rozepla košili a rukami přejela po odhalené hrudi. Na jeho klíně se spokojeně zavrtěla a pak mu pomohla se sundáním svých šatů. Měla na sobě rudé krajkové spodní prádlo. Ona vlastně hodně ráda nosila krajkové spodní prádlo. Přišlo jí to příjemné a víc sexy.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Zastřeně vydechnul.* Tak to je dobře. *Tyto slova jen zamrmlal. Najednou si nebyl jistý, jestli by se na to měl vrhnout, což hrozně chtěl, nebo lehce zpomalit. Takhle zmatený již nějakou dobu nebyl, ale poté, co si ho k sobě přitáhla blíž a on poznal její pohled, bylo rozhodnuto.* Tak sleduj. *Už nechtěl nic říkat, ale najednou měl tu potřebu zmínit alespoň tohle. Pak ji projel zezadu vlasy, aby si opřel ruku o její hlavu, a následně si ji přitáhnul až k sobě, načež jí začal líbat. Druhou rukou okamžitě položil na její pas, na kterém však dlouho nevydržel, a tak začal putovat po jejích zádech, aby našel zapínání*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
*Vycítila z něj, že se cítí už líp a samotnou to potěšilo. No jo.. Ona přes emoce byla prostě dobrá.* Spíš určitě mám pravdu. *zasměje se. Přišlo jí zvláštní jak si byl Scott s Jasperem blízký a přitom se v několika věcech lišili. Ale oba u ní měli svoje místo, i když Scott pro ni začínal znamenat víc než Jasper. S ním se teď nevídala vůbec, zatímco Scott za ní i sám přišel. Uvědomila si, že vlastně Jasperovi ani pořádně nevěří.. Byl pro ni teď jen obyčejný kamarád. Zatímco Scott... Ten byl přítomnost . Když jí položil lichotku, tak se ušklíbla lehce.* Sice ses nezmínil, ale já to vím *mrkne na něj. I její smutek a osamělost se začala vypařovat a začal tu být jiný pocit. Sledovala ho s mírně zkousnutým rtem a taky se k němu naklonila. Prsty mu jemně přejela po hrudi hezky pomalu až k jeho opasku, za který si ho přitáhla k sobě blíž (if you don't want to be fucked real hard by a man don't do this to them xd they will be always extremely horny after this pulling by his belt)* Chtěla bych vědět, co je ještě dobrý *zavrní a podívá se mu do očí celkem vyzývavým pohledem.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Podle toho, co se teď dělo, neměl potřebu odpovídat na to, co říkala první. Věděl, že ona i on budou v pohodě, začal tomu věřit. Najednou mu bylo opět do úsměvu, a to ne kdejakému, ale tomu oslňujícímu, který téměř pokaždé zabral. Nebyl totiž nijak křečovitý, naopak vždy vypadal přirozeně, a sám ho dělal automaticky.* To máš asi pravdu. *Nic jiného k tomu neřekl, nechtěl teď rozebírat Jaspera.* *Celou dobu ji bedlivě pozoroval, cítil, že jeho žal mizel do pozadí a začínal ho nahrazovat pocit jiný.* Už jsem se zmínil, že ti to sluší? *Spíše zkonstatoval, když si najednou uvědomil, co měla na sobě, doteď to vůbec nevnímal. Prohlédl si vše, co mohl, a pak svůj pohled přesměroval na chvíli do jejích očí, a pak na její rty.* Chtěla bys vědět, co je ještě dobrý? *Naklonil se k ní. Nechtěl, aby dělala, že se nic nestalo, naopak by toho chtěl víc.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
Neříkám, že u vás to budpu taky dva týdny. Já s Watem jsme v tomhle prostě.. Jiní. V Asii je těžší vyřešit emoce, když tam máš otce, který tě pomalu za všechno trestá. *povzdechne si a pokroutí hlavou. Trochu ji děsilo, jak je s ním otevřená a upřímná. Taková ona přece není.. Pak mu dá pusu na tvář.* Naopak musím. Jasper by na mě v tomhle ohledu kašlal a nikoho jiného tu nemám. *pokrčí rameny a pousměje se. Nad jeho dalšími slovy se ušklíbne a otevře pusu, aby jí do ní vložil ovoce. Když to udělá, tak mu naschvál ještě olízne prsty, ale dělá jakoby nic a spokojeně liči sní.* Mhmm je fakt dobrý *usměje se a olízne si rty.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
*Poslouchal jí, věděl, že má pravdu, a tak jen přikyvoval. Už na to nebylo, co říct. Nakonec jen souhlasně zamručel.* Dva týdny! *Vydechnul vyděšeně.* Už je to dlouhá do od toho, kdy jsme si byli tak moc cizí. Dva týdny jsou opravdu moc, abych přežil ten pocit, co z toho mám. *Opět si nervózně prohrábnul vlasy, nakonec se však s povzdechem uklidnil.*/To bude dobrý, Dae má pravdu, třeba přijde./ Vůbec nemusíš děkovat. *Stále překvapoval sám sebe. Pusa na tvář ho lehce rozhodila, bylo to nečekané. Když však Dae pokračovala, rozhodl se jednat. Podíval se na dané ovoce, které potom vzal do ruky, a půlku ukousl. Nakonec se jí zahleděl do očí.* Jelikož mi piješ ze sklenky, dostaneš zpět jen půlku. *Ušklíbnul se na ní a natáhnul k ní ruku, aby si liči nechala vložit do úst.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
Uvidíš.. Dej jí čas a uvidíš.. *Šeptne a sleduje ho.* Každý si zaslouží lekci za svoji neuvážlivost a věci co udělal a nebyli zrovna dobré.. Každý to musí zažít jinak nedospěje. *pokrčí rameny a pak si povzdechne.* //Tak jako Wat teď u mě..// Vím, jak to bolí a nezasloužíš si to.. Snad jí jednou dojud jak moc ti ublížila. *koukne mu do očí a uchechtne se.* Přesně tak.. Měla jsem s ním tehdy taky takovou hádku. Jenže nám trvala skoro dva týdny.. Až pak jsme ji vyřešili. *pokrčí rameny a pak ho obejme. Objímá ho dlouze a pevně.* Díky ti za všechno.. *Šeptne tiše a políbí ho na tvář. Pak se od něj odtáhne.* Tak šup sněz si to liči než si ho vezmu zpátky *zasměje se a napije se z jeho sklenky s whisky, přičemž se. mu trochu vyzývavě podívá do očí.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz

Nemyslím si, že se přijde omluvit, má vlastní hlavu, a když si myslí, že má pravdu.. no je to s ní těžší. *Když tohle řekl, potichu, možná lehce ublíženě, se zachechtal.* A já vím, ale ten pocit se mi nelíbí, že by za to měla doplatit, i když by si to občas zasloužila. To ale každý, ne? *Díval se jí do očí.* Taky vím, že tohle ji zakazovat nemá smysl, ale šlo o tu osobu. Vůbec nehleděla na moje city, to, že jsem ji to řekl, mělo svoje důvody. *Pousmál se nad vzpomínkami, které Dae připomněla.* Asi máš ale pravdu, udělali jsme to samé. Už asi vím, jak se tvůj bratr bratr cítil. *Uchechtnul se. Objetí nečekal, ale okamžitě ji ho vrátil. Nic už neříkal, měl pocit, že by se to už nehodilo. To obejmutí mluvilo za sebe, na to nebyly potřeba slova.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
To je asi pravda. *uchechtne se tiše a pak se na něj podívá. Poslouchá každé jeho slovo a sleduje ho chápavě.* Já to chápu a i ona to pochopí. Jen jí dej čas a sama se ti přijde omluvit hm? Snaha chránit ji je hezká, ale ona se musí naučit nést za své činy následky. Jednou stejně bude muset jednat na svoji pěst. Buď tu pro ni jako velký brácha a občas jí můžeš i promluvit do duše, ale zakazovat sex asi nemá moc cenu. Vždy se najde skulinka, kterou se to uskuteční. Stejně jako kdysi u nás. Vždyť jsme tohle prakticky udělali taky akorát mému bráchovi, pamatuješ? Nechtěl to dovolit, ale my nad ním vyzráli a udělali to.. Teď se už stalo a nezměníš, ale můžeš ovlivnit to, co se stane dál. Na to se soustřeď. *chytne ho za ruku a jemně mu ji stiskne. Pak ho poslouchá a jemně se usměje.* //Kdybys jen věděl..// *obejme ho a natiskne se na něj* Děkuju, Scotte..

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyScott Cooper

more_horiz
Věřím ti, jinak bychom tu teď takhle neseděli. *Přiznal. Věřil ji, ale také si dával bacha. U ní to však bylo jiné než s někým jiným, uvědomoval si to. Převzal si od ní lžíci, ale jen aby ji odložil vedle sebe na zem. Prohrábl si rukou vlasy. Věděl, že to Ivy zabolí, byl to účel. Vypadala totiž, že to, co jí říkal, jí nedocházelo a ona ho zranila. Teď ho to však mrzelo. Zakýval hlavou ze strany na stranu.* Neskončil, máš pravdu, je to mé dvojče. Ale kdybys jí v tu chvíli slyšela, nevěděl jsem co dál. *Vyděsilo ho, jak se slova řinou z jeho pusy, aniž by o tom přemýšlel.* Mám o ní starost, poslední dobou si neuvědomuje rizika toho, co dělá. Snažím se jí chránit, ale nenechá mě. /Zvláštní, jak se tu oba svěřujeme najednou./ Máš mě, vím, není to dostatečná útěcha, ale nezapomínej na to. Samoty se bát nemusíš. *Usmál se na ní vlídně a pomalu ji jednou rukou začal stírat slzy..* Nemusíš se bát.. Ale věřím, že tě neopustí, máte spolu opravdu skvělý vztah. *Pověděl ji popravdě to, co si myslel.*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyDaenerys Chivaaree

more_horiz
Mě znáš.. I když je to dlouhá doba, tak si mi mohl vždy věřit.. Spíš jsem doufala, že mi věříš. *sklopí pohled a povzdechne si. Zabolelo jí to ne že ne. Podala mu ještě lžíci.* Nemáš zač.. Vím, že ho máš rád.. *pokrčí rameny a pak kývne.* Jo.. Byla celkem v háji a u mě s bratrem našla útočiště.. Vážně si s ní skončil? Je to tvá sestra, Scotte.. *koukne na něj. Pak se zadrhne a kousne se do rtu.* //Nemohu mu říct o mě a bratrovi.. takže mohu říct jen část pravdy..// Vždy jsem měla jen Wata.. A teď když si všímá Ivy a práce víc, tak... Mám strach. Že mě opustí zrovna, když na to nejsem připravená. Bojím se samoty. *poví skutečně upřímně a podívá se na Scotta se slzami v očích. Nerada ukazovala svoji slabost, ale před ním mohla. Tedy v to aspoň doufala..*

descriptionDomek na stromě - Page 3 EmptyRe: Domek na stromě

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply